Wpis z mikrobloga

Polki ponoć mają za granicą opinię łatwych coorevv. Na takie na wykopie mówi się #p0lka .
Czy w związku z tym uważacie, że wszystkie kobiety z Polski, niezależnie od tego, jakie wartości wyznają, z kim się spotykają itp powinny się tym przejmować i się wstydzić bycia Polkami i nie przyznawać do swojej narodowości za granicą, czy może powinny mieć to gdzieś, bo to nie one sprawiły, że opinia jest taka, jaka jest?
Czy jako różowe wstydzicie się za p0lki i macie chęć przepraszać innych za inne kobiety, czy też żyjecie po swojemu i nie dajecie sobie wmówić, że skoro jesteście z Polski, to daje to komukolwiek prawo do oceniania was z góry?

Czy spotkaliście się z negatywnymi uwagami na temat Polek od osób zza granicy / wyśmiewaniem waszej różowej, gdy się jakiś zagraniczniak dowiedział, że jesteście z Polski / czy was, jako Polki, spotkało wyśmiewanie przez osoby zza granicy?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zagranico #mokebe #pytanie #ankieta

Którą opcję wybieracie?

  • NIEBIESKI / powinna się wstydzić i nieprzynawać 30.0% (30)
  • NIEBIESKI / nie powinna się wstydzić za inne Polki 33.0% (33)
  • RÓŻOWA / wstydzę się przyznać do narodowości 7.0% (7)
  • RÓŻOWA / mam gdzieś co myślą o nas inne kraje 30.0% (30)

Oddanych głosów: 100

  • 20
  • Odpowiedz
Kobiety nie mają honoru, wyższych uczuć czy też zrozumienia i poczucia odpowiedzialności. Także ankieta bez znaczenia. odpowiedź powinna być, że nie czuje wstydu czy też z tego powodu problemu.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus hmm nikt z zagranicy nigdy mi czegos takiego nie mowil. Od dunczyka nasluchalem sie o dunkach i jak to na ciapatych leca.
Jedyni z takimi tekstami to polacy na emigracji.
  • Odpowiedz
Kobiety nie mają honoru, wyższych uczuć czy też zrozumienia i poczucia odpowiedzialności


@KajakDrewniany:

Daj jakieś badania naukowe na ten temat a nie strzelasz frazesami z peezdy bo koledzy z tagu tak napisali.

Pytanie do niebieskich jest jasne i klarowne - czy uważasz, jako niebieski, że każda różowa powinna się wstydzić za to, co z mokebe wyrabiają p0lki (czyli odpowiedzialność zbiorowa) czy też każda ma odpowiadać i wstydzić się wyłącznie za siebie
  • Odpowiedz
@KajakDrewniany: z mojego doświadczenia wynika że mężczyźni też nie mają wyższych uczuć i zrozumienia, a poczucie odpowiedzialności mają wybiórcze. Honor za to jest czasami wyolbrzymiony, przekraczając zdrowy rozsądek (samo to ile osób umarło z powodu wiary xd). Tylko że to pewnie tylko dowód anegdotyczny, nie to co twój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw domyślam się że wybrałeś opcje nr 1.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus
To co mają do zarzucenia p0lki za granicą?

Swoją drogą fajnie jak piszesz że te złe wykopki czepiają się p0lek nawet jak to nazwałaś "srały by złotem " a potem jako brzydka niedziewica pasożyt twierdzisz że nie masz sobie nic do zarzucenia.
To fajne masz wyobrażenia "wartościowej "kobiety.

Wartościowa kobieta według p0lki @AlienFromWenus :
Zdradziła, ale wymaga wierności.
Brzydka ,ale wymaga urody
Pasożyt żerujący na facecie
Nic sobą nie reprezentuje, ale
  • Odpowiedz
@DrCieplak: ale jak obok jest Polka to wtedy się nie przyznajecie, czy ty się nie przyznajesz przed Polkami, czy też nie przyznajesz się przed zagraniczniakami, że jesteś z Polski? Czy wtedy w towarzystwie muszą być Polki (np praca na magazynie) czy też sam z siebie tak nawet jak jesteś sam? Dlaczego?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus
Żerują będąc wiernym kobiecie dla której nie byli jedynym, mimo że mają możliwość zdrady?
Dlatego że nie mają wymagań co do urody (chudość nie czyni kobietę atrakcyjną)
Dlatego że tylko oni się starają.

Widzicie, ile krzywd panowie nie zaakceptujecie od kobiety,ile nie będziecie się starać, nic od polki noe wymagajac to i tak to wy "żerujecie "
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Przed zagranicznymi się nie przyznaję. Oczywiście jak ktoś mnie zna to wiedzą ale np ostatnio miałem taki small talk z jakimś lokalsem w Hiszpanii i powiedziałem mu że jestem ze Słowacji.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: ale czego się obawiałes? I co myślisz na temat kobiet, które będąc w takiej sytuacji jak ty (small talk z kimś tam skądś tam) normalnie bez zahamowań powiedziałyby, że są z Polski? (Ale nie lecą na zagranicznych, mają swoich facetów z Polski, nie mają parcia na zagraniczne mięso)?
  • Odpowiedz
Nie jestem „łatwą coorvą” i odpowiadam sama za siebie, a opinia ludzi, którzy mnie nie poznali, totalnie mi lata () zwłaszcza, gdy wiem, jaki mindset stoi za takimi uprzedzeniami, w jakąkolwiek stronę
  • Odpowiedz