Wpis z mikrobloga

Hitem była sytuacja jak chciałem zmienić klatke na nowszą za 1600zł. Jak oglądałem pokój to Janusz powiedział mi że to mieszkanie dla jego dziecka ( ͠° ͟ل͜ ͡°). Zrobilo mi się smutno, że jakiś 16 latek wynajmuję mi pokój. () Ale mówię dobra biere, ale Landlord Janusz miał jeszcze haczyk w zanadrzu - nie mogę NIKOGO, NIGDY przyprowadzać, jak spytałem czy mogę zobaczyć się z dziewczyną to powiedział że mam jeździć do niej. :D


#przegryw #wynajem #nieruchomosci #polityka #bieda #pokoj #mieszkanie #janusz #landlord #januszex

Czy to normalna zasada na stancji?

  • tak 28.0% (30)
  • nie 72.0% (77)

Oddanych głosów: 107

  • 11
@hwk1988: czy ja wiem, jakiś czas temu poznałem jedną dziewczynę co mieszka na 3 pokojowej stancji i tam normalnie się chłopaki wprowadziły do dziewczyn wynajmujących pokoje, mają totalny młyn i syf. Wyobrażasz sobie 6 osób na 55m2?
Nic dziwnego, że wynajmujący się zabezpieczają, bo najemcy kombinują jak mogą.
Jak na studiach wynajmowałem pokój, to jedyna zasada jaka była, że goście mogą przebywać do godz. 22. Na szczęście szybko zgadaliśmy się w 3 osoby, żeby wynająć gdzieś całe mieszkanie za te same pieniądze i mieć w nosie wszelkie dziwne zasady.
@Janusz-Koriwniak: tak, znajomy mieszkał w mieszkaniu z 3-ema innymi osobami. Jak każdy sobie przyprowadził druga osobę to na mieszkaniu było łącznie dodatkowo 6 osób. Powodzenia w użytkowaniu takiego mieszkania xD

A już nie wspomnę jak kiedyś u niego byłem i jeden gość zrobił sobie imprezę i zaprosił kilka osób na posiedzenie w pokoju i kuchni. Dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°)