Wpis z mikrobloga

@unxtres: Ty się lepiej zorientuj czy blat Twojego biurka utrzyma punktowo ciężar 4 monitorów. A jak dojdziesz do podobnego wniosku co ja (czyli nie wytrzyma) to albo 2 uchwyty po 2 monitory przy najmocniejszym miejscu czyli nogach, albo montuj na ścianie do której jest odsunięte biurko. Im większy ciężar będzie tym bardziej może telepać przy pisaniu na klawiaturze.
  • Odpowiedz
  • 0
@bW9kZXJhY2phdG9jd2Vs to ma jeden zacisk tylko specjalnie szukałem takiego z dwoma żeby solidniej trzymało

@Eshirael biurko narożne duże i ciężkie blat grubość chyba 28mm okno się nie będzie telepać, właśnie bardziej boję się czy ta rura i uchwyt wytrzyma
  • Odpowiedz
@unxtres: ok są 2 zaciski ale monitory będzie ciągnąć do przodu i będzie robił się nie tylko banan z blatu, ale w końcu wyrwie i monitory jeszcze Ci klawiaturę potrzaskają. Nie wiem, jakoś tego nie widzę. Korzystałem z uchwytów North Bayou na 1 I 2 monitory i miejsce przyczepu do biurka było zdecydowanie większe a tu są 4. Ja bym w to nie szedł ale z drugiej strony możesz kupić, zamontować
  • Odpowiedz