Wpis z mikrobloga

@sildenafil: słowo klucz - gospodarność. Kobiety żyją dłużej więc powinny być dłużej zdrowe, no przecież jasne, po co marnować środki na krócej żyjących mężczyzn, poniesiesz nakłady, wyleczysz a ten i tak szybko umrze, rachunek jest prosty,¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@sildenafil: Spokojnie dojdziemy jeszcze do przymusowej eutanazji dla mężczyzn po 65 roku życia by nie zabierali zasobów witaminkom swoimi bezczelnymi emeryturami
  • Odpowiedz
@sildenafil xD co to za argument, przecież ten instytut nie jest ukierunkowany na stricte zaburzenia psychiczne takie jakie depresja, to kompletnie co innego. Argument typu CZEMU WARSZAWA OTWIERA NOWE ZLOBKI JAK TO PRZECIEŻ TO FACECI SIE CZESCIEJ ZABIJAJĄ
  • Odpowiedz
@sildenafil: Trzaskowski jak sam siebie określił w "młodości był dupiarzem" miał powodzenie u kobiet, z reszta nadal mimo 50 lat jest przystojny. Faceta, który ma duże powodzenie u kobiet wyróżnia jedano - wspiera kobiety, kobiece inicjatywy. Przegryw, mizogin, brzydal, prawak nigdy by czegoś takiego nie zrobił, bo kobieta to jest jego wróg a każda pomóc kobietom to jest cukoldyzm według niego. I tak można odróżnić mężczyznę ktory ma dobre geny, od
  • Odpowiedz
@sildenafil: Rafał chociażby dla celów wizerunkowych powinien coś zrobić dla mężczyzn, np. jakieś badania prostaty, męskie zdrowie psychiczne. Szkoda, bo mimo, że uważam go za świetnego prezydenta, to jednak w kwestii równości płci w tych kwestiach, gdzie równość powinna być obowiązkowa, zawodzi.
  • Odpowiedz
@sildenafil: jak byłem dzieckiem, to z przerażeniem słuchałem tych historii o kontroli społecznej w Chinach, zakazie posiadania dzieci - dziś już się w cyrku nie śmieję
  • Odpowiedz
typek najprawdopodobniej ma uraz do kobiet, bo pewnie jakas laska w młodości nie dala mu numeru telefonu


@klewerewel: a właśnie nie tak. Ty pałasz nienawiścią do mniej fortunnie obdarzonych genami mężczyzn i Ci to udowodnię zaraz.
Obija się to wszystko o to, czy jest czego nienawidzić.
Myślę że w przypadkach gdzie to fanatyzm, masz rację. Niektóre kobiety również "nienawidzą mężczyzn" bo jakiś czad ich zdradził. Nikt natomiast, nie jest tak głupi,
  • Odpowiedz
@sildenafil różne są powody krótszego życia, ale jak patrzę po dziadkach, ojcu, wujkach, rodzinie i znajomych, a jest to mała próbka oczywiście z kilkadziesiąt osob, to jednak faceci się gorzej prowadzą od kobiet. Gorsza dieta, więcej alkoholu, mniej ruchu / ćwiczeń. Myślę, że to może mieć wpływ na średnia długość życia jaką widzimy w statystykach. Zatem musimy sami zadbać o siebie, to i się liczby zmienia na korzyść mężczyzn.
  • Odpowiedz
@sildenafil: Bo faceci nie chodzą nawet do tych lekarzy których mają, a kobiety czekają w zajebistych kolejkach. Między innymi dlatego mężczyźni żyją krócej. Bo o siebie nie dbają
  • Odpowiedz
  • 2
@Giban: tak oczywiście, mężczyzni żyją krócej bo nie chodzą do lekarza xD wcale nie dlatego że pracują 5 lat dłużej, kilka razy ciężej, w gorszych warunkach i nie mają takiego dostępu do lekarzy jak kobiety.

XD
  • Odpowiedz
@sildenafil: To też, ale gdyby faceci się badali, nie udawali bohaterów, to średnia wzrosłaby znacząco. Wiem co mówię, jestem ratownikiem medycznym. Efekty szkodliwych warunków pracy da się leczyć
  • Odpowiedz