Wpis z mikrobloga

Autentycznie najgorszy polityczny dziennikarz w PL dostaje od Stana całą gałąź polityczną w #kanalzero. Wiem że to są dobrzy kumple, ale litości. Przy innych twarzach zaangażowanych w projekt, ten gość to kompromitacja.

Już nawet nie chodzi o jego stronniczość, ale jego wywiadów nie da się słuchać. Gada więcej niż jego goście, insynuuje, przerywa, przeinacza fakty, stosuje idiotyczne triki erystyczne typu - zgadnij czy to powiedział Tusk czy Hitler. Czasami mu się polityka uda złapać na jakimś przejęzyczeniu albo gafie, ale poza tym z jego wywiadów nic absolutnie się dowiedzieć nie można. Każdorazowo podnosi mi tylko ciśnienie. Już bym wolał panią Danusię.

#polityka #kanalsportowy #polskiyoutube #mazurek #stanowski
Amatorro - Autentycznie najgorszy polityczny dziennikarz w PL dostaje od Stana całą g...

źródło: 2024-01-26_14h55_41

Pobierz
  • 43
@Amatorro: no rzeczywiście w TVN24 sami specjaliści bezstronni z kraśko na czele okradającym państwo przez lata i Lisem #!$%@?ętym na tweeterze który powinien mieć odłączony dostęp do internetu. Lewicowe wysrywy i tak Ci wylewają z każdej strony ekranu telewizyjnego , a jeden mazurek który obśmiewa wszystkich podnosi ciśnienie
@Dragonan: dla mnie odpałem było jak mówił, że Kamiński czy wąsik wysadził komisariat tym granatnikiem a ten komendant tylko wziął to na siebie xD a teraz się okazało, że komendant w dzień odpalenia granatnika albo dzień po, dostał jakieś dziwne przelewy od kaminskiego/wąsika czy jakiejś instytucji im podlegającej XD
@The_Rainman: To że granatnik odpalił Wąsik to była popularna teoria spiskowa, nawet w głównych mediach. To nie jest wymysł Pińskiego. Co do przelewów to nie wiem czy to tylko u Pińskiego było. Aż tak się nie interesowałem.