Wpis z mikrobloga

Ale ostatnio miałem akcję, zapraszam typiarę do siebie (2 spotkanie). Wszystko git, humor dobry, gumy przygotowane, oglądamy film, macanie, całowanie i za żadne skarby nie dało rady podziałać nic więcej. Wszystkie próby pójścia krok dalej nie wypaliły. Dzień później piszę mi, że myślała, że jestem bardziej zdecydowany, miałem ją wziąć siłą i zgwałcić czy o co chodzi? xD
#tinder #badoo #podrywajzwykopem #seks #logikarozowychpaskow
  • 25
@Nano22 miałem napisać, że wsadzasz delikatnie rękę w majtki i sprawdzasz reakcje. Ale skoro był jasny sygnał to dziwna jakaś. Kiedyś miałem podobnie to trzecie spotkanie było dzień później i skonczyło się na lasce z połykiem xD a kolejne to już regularne bzikanie. Pozdrawiam aktualna panią doktor xD
macanie, całowanie i za żadne skarby nie dało rady podziałać nic więcej.


@Nano22: ale to co ty robiłeś jak było całowanie, macanie, sam na sam w pustym mieszkaniu? Przestawaleś, rumieniłeś się i patrzyłeś się jak głupi czy co?

Jakbyś ręce miał tam gdzie nie trzeba czy zaczął rozbierać a ona by nei chciała to by przecież było widać.
  • 0
Jakbyś ręce miał tam gdzie nie trzeba czy zaczął rozbierać a ona by nei chciała to by przecież było widać.


@LifeReboot: No to właśnie tak było. Nie chciała bym ją zaczął rozbierać, gdy ręka lądowała w okolice krocza to ona przestawała mnie całować i zabierała rękę. Całe podchody trwały dosyć długo i za każdym razem to samo. Uznałem, że po prostu nie chce i tyle, na drugi dzień napisała właśnie, że
w sensie co? Opierała się, czy jak? Ale generalnie dobrze zrobiłeś, jak ma problemy z komunikacją, nie umie wyrazić zgody, czy oczekuje, żebyś ten jej domniemany brak zgody łamał (!! xD) to niech #!$%@?. Możliwe, że uniknąłeś miny.


@Precypitat: Dobrze pisze

@Nano22 potem by cie mogła oskarżyć o gwałt albo kij wie co, z takimi puszczalskimi wariatkami trzeba uważać.

Zresztą jak sytuacja jest i tak spalona to bym jej odpisał -
(2 spotkanie)


Ale pato.


@olokynsims: takie są laski, szaleją za młodu a potem udają święte :)

Kiedyś ruchałem na drugim spotkaniu typiarę. Ostatnio z ciekawości spojrzałem na FB co u niej, a ona ma już męża i dziecko :)
Oczywiście udaje przykładną matkę, chodzi w sukienkach i jest skromna :)

Także wiele takich "normalnych" dziewczyn które spotykacie i się z nimi żenicie nie wiecie co było w jej życiu parę lat