Wpis z mikrobloga

Z ostatniej chwili wracam teraz autobusem z pracy i przysiadły sie do mnie 3 nawalowe p0lki, a obok stały 2 oskarków bo były tylko 4 miejsca siedzące z tyłu autobusu ktòre ja już jedno zajmowałem, gadają drą mordy śpiewają, ja akurat miałem słuchawki, ale wszsytko słyszałem nagle jedna do mnie "czy jedzie Pan na kota" ja zdejmuje prawą słuchawkę i odpowiadam, że jade do wroclavi, a ona, "a nie na rynek ?", Opowiadam, że nie, a ona "szkoda" zakładam słuchawke, ale nie wlączam muzyki tylko podsł#!$%@? co gadają podś#!$%@?ą coś i nagle jeden z tych oskarków mówi, "nawet nie chce wiedzieć jakie ma branie" i podśmiechy, potem wysiedli na pl. dominikańskim przy rynku. Postanowili sobie zakpić z przegrywa czyli mnie tylko dlatego, że biologia odmówiła mi zdrowej twarzoczaszki, dlatego to oburzające wydarzenie utwierdza mnie w przekonaniu, że p0lki i ich orbiterzy powinni znaleść się w obozie koncetracyjnym lub w obozie dla uchodźców za wyśmiewanie się z ludzi którzy przegrali w czasie poczęcia...

#p0lka #p0lki #p0lek #k0biet #k0biety #k0bieta #kobieta #kobiet #kobiety #polka #chad #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder
#przegryw #badoo #sympatia #fotkapl #milosc #hipergamia #seks #blackpill #julka #cuckold #erasmus #natura
  • 16
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: Oskarek - śmieć, nabija sobie punkty Twoim kosztem.
Dobrze zrobiłeś, że olałeś, bo jak ma przewagę fizyczną, to jeszcze byś miał #!$%@? w komplecie.
Trudno wykonać, bo pewnie poczucie niesprawiedliwości Cię rozsadza od środka gdy o tym myślisz, ale jeśli nie możesz czegoś w sobie zmienić by przeciwdziałać temu w przyszłości, to najlepiej przestać myśleć o tej sytuacji tj. zmienić swoją reakcję.
Wydaje się głupie, ale im dłużej będziesz to
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: w podstawowce jako jeden z nielicznych miałem trądzik i powodzenia człowiek nie miał, raz laska ktora mi sie podobala dała buziaka koledze a do mnie "a tobie nie dam bo jestes brzydki" xDD
czy byłem brzydki ? jak raz zapudrowałem sobie pryszcze to inny crush mi czesc pierwszy powiedział takze
Mineło z 7 lat widzimy sie na pielgrzymce ja sredni, ona w skali 1-10 spadła baaardzo i chciala się przejsc
  • Odpowiedz
@molbidenowyMarian bardziej mnie zabolała gdy ta atrakckyjna p0lka z ironią takie teksty do mnie waliła, nie miał przewagi bo mam 190 cm, a ten pipuś miał może z max 178 cm, ale nie chciałem robić burd i tak już w przepchanym autobusie. Mam jednak lekcje by nienawiść do k0biet pielęgnować i pokazywać im na każdym kroku jak nimi gardzę i pomimo mojej brzydoty oraz deformacji twarzoczaszki nie ruszają mnie ich infantylne zaczepki
  • Odpowiedz
mam historie, kiedyś szedłem z kolega i jacyś gowniarze (ja z 20 oni z 16) siedzą na ganku i nagle jakaś loszka wypala co się gapie (gapiłem się bo fajna dupa) i mowie nie no koleżanko albo przepraszasz za ten tekst albo koledzy #!$%@? obskakują. teraz mam 30 lat a ona dalej do mnie spermi XD
  • Odpowiedz