Wpis z mikrobloga

Z kotkami- samotne grubasy z miażdżycą i bez szans zobaczenia walki meneli poza youtubem


@ArekMaupa: Z kotkami - samotne grubasy z miażdżycą i bez szans zobaczenia walki meneli poza youtubem, leniwie dumni z miłości do 'bezobsługowego' zwierzęcia, które gdyby nie saszety, zostawiłoby ich #!$%@?, nasrało na poduszkę i poszło w teren być skrajnym gatunkiem inwazyjnym, mnożąc się po podwórkach gorzej jak króliki.

Poprawiłem.
zwierzęcia, które gdyby nie saszety, zostawiłoby ich #!$%@?, nasrało na poduszkę


@eeehhh: Ło psiarz odklejony, jak nie przygarniesz dachowca to nie ma bardziej kochającego zwierzęcia XD pies będzie skakał to byle obcego a kot dobrze wie że Ty to ty i do nikogo innego nie bedzie się przytulał

Przecież to jest zaleta, codzienne spacery bardzo dobrze na człowieka wpływają.


@Darson666: można robić codzienne spacery które nie są obowiązkiem ( ͡
Zgadza się, ale mnie zawsze pies bardziej motywował do chodzenia dłuższego i zawsze mnie te spacery relaksowały, szczerze, to brakuje mi posiadania psa.
Ale rozumiem, że nie dla każdego to jest zaleta i toczenie takich wojenek jest idiotyczne xD
Ło psiarz odklejony


@Ayessare: I już się pierwszy zesrał bo ktoś święte koty obraził. Ty zdajesz sobie sprawę że nawet nie trzeba mieć psa by mieć taką opinię?
@ArekMaupa

@O_samochod_O: z pieskami- aktywni, mała szansa na choroby cywilizacyjne, mają spore szanse zobaczyć jakiegoś fajnego menela

Z kotkami- samotne grubasy z miażdżycą i bez szans zobaczenia walki meneli poza youtubem

Wybór jest prosty


Cała reszta to ch*j, ale walką meneli mnie przekonałeś XD