Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, jeśli Ziemkiewicz zobaczy kiedyś znak Polski Walczącej wysprayowany na karoserii swojego samochodu to wtedy przystanie, stanie na baczność i zacznie śpiewać hymn, czy jednak to będzie Zupełnie Inna Sytuacja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czeskiNetoperek: Ja myślę, że nawet w przypadku takiego wandalizmu nie domagałby się kur.wa 8 lat więzienia dla ukarania kogoś za to. Grzywna na kilkukrotne pokrycie szkody, i jakaś kara ograniczenia wolności co
Podstawowy błąd tutaj to zaufanie w risercz ziemkiewiczowski. Żadne 8 lat mu nie grozi.


@czeskiNetoperek: Racja. xd W sumie nie pomyślałem o tym od tej strony, pamiętając że nasze prawo karne przewiduje karę więzienia za podobne pierdoły.
@czeskiNetoperek: I Ziemkiewicz to jest ktoś, kogo nawet w najbardziej antypisowskich czasach nie wolno było na wykopie krytykować xD Napisanie nawet delikatnego tekstu przeciwko niemu zawsze kończyło się dla mnie setką minusow. Idola kuców nie było w stanie skompromitować nawet włażenie Kaczyńskiemu i Dudzie w dupę razem z Ogórek na antenie TVP. Po tym też twierdzili, że Ziemkiewicz to rebel, bo go PiS #!$%@?ł xD