Wpis z mikrobloga

@Kloski: ja też właśnie się dowiedziałem o tym i fajnie, że osiągnęła sukces finansowy w młodym wieku, wzięła odpowiedzialność za swoje życie w swoje własne ręce i dała sobie radę. Ja życzę dalszych sukcesów
z fartem
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że laksa nie ma milionów followersów, więc to raczej nie z onlyfansa. Na insta 12 tys. to też nic, więc pytanie czy ma dodatkowe przynoszące znaczne dochody usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221: ale co to ma do rzeczy?
Popularność na onlyfansie jest równoznaczna z popularnością na innych mediach
Już widzę jak jakaś laska trzepiąca miliony na of jest na instagramie itd anonimowa
@Wilkbardzonijaki Albo zmyśliła po prostu
By musiała być chyba bardzo ekskluzywna kurtyzana ale jej uroda na to nie wskazuje
  • Odpowiedz
  • 18
@Kloski: to mieszkanie to typowy wynajem. polecam obejrzec zdjecia, klitka wielkosci pudelka zapalek, najtansze meble i w sypialni pudelka po torebkach zamiast szafki. Laska ostatnie pieniadze wydaje zeby moc w internecie sie pochwalic ze mieszka na zlotej 44 a standard w mieszkaniu ma jak kazda anetka z zabki w nowym budownictwie
  • Odpowiedz
@RudyZibi:
ale co to ma do rzeczy?
No sporo bo ludzie bede ogladac brzydka babe co sie rozbiera zwlasza jak bedzie bez mordy content ale insta juz niezbyt

Popularność na onlyfansie jest równoznaczna z popularnością na innych mediach

Nie jest Mozesz se wrzucac klipy na of inni ludzie je wynosza przez co masz nowa publike Sporo lasek kreci dobre liczby na of a na innych portalach ma zerowe zasiegi bo jej
  • Odpowiedz