Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki z #warszawa #nieruchomosci co sądzicie. Mieszkanie 58mkw plus balkon 6mkw, 3 pokoje, piwnica 2mkw. Niedaleko metra (Bródno 500m) i parku. Ostatnie piętro w wielkiej płycie z 1977. Mieszkanie po remoncie 5 lat temu. Klimatyzacja jest w salonie, kaloryfery niewymienione niestety i żeliwne, podobnie drzwi stalowe futryny, wentylacja grawitacyjna działa tak sobie, w mieszkaniu nowe kable, ale w samym bloku stara instalacja, stąd indukcja odpada, okna plastikowe, czynsz 900zł. Blok ocieplony, nowe windy i piony. Miejsce postojowe na parkingu 200zł msc. Mieszkanie wychodzi 870k zł ze wszystkim. Kupował ktoś ostatnio wielką płytę? Odkładałem kasę latami i mam już dość. Muszę się na coś zdecydować w końcu.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
@mirko_anonim: kupilem wielka plyte, zadbaną z 86 roku. Sasiedzi spoko ale akustyka z korytarza meczy, choc to zalezy wszystko od mieszkania. Wcześniej mieszkałem w wielkich płytach i raz było spoko, a raz #!$%@?. Także loteria, tym badziej, że zawsze przed zakupem mieszkania plusy się widzi od razu, a minusy dopiero jak się zamieszka. Ale w nowym budownictwie wcale nie jest lepiej, slyszalem to od kilku osób, które kupiły tzw. apartamentowce. Plusem
@mirko_anonim: Jak polubiłeś się z wielką płytą, grunty są uregulowane, to jest kwestia tego remontu sprzed 5 lat. Bo właściciel mógł iść po kosztach, a pozostawienie starych grzejników na to wskazuje.
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Kupiłem wielką płytę dwa lata temu. Podobną lokalizacja (przy metrze Targówek mieszkaniowy), do generalnego remontu (który mnie trochę przerósł ale to inny temat). Spoldzielnia działa sprawnie, dużo inwestują w modernizację (no ale czynsz z kosmosu, 800 zł za 48m2). Przed zakupem pytałem ile razy była deratyzacja i zwalczanie insektów- zeznali że od dawna tego nie robią bo nie ma potrzeby. I cholera nie kłamali, nie ma robactwa pomimo
@mirko_anonim a się tak podczepie, ile myslicie można tak +/- oczekiwać z m² za mieszkanie do generalki w wielkiej płycie, 3min od metra wawrzyszew. Piętro 10/10. Blok po termomodernizacji, dwie windy w bloku, piwnica, ale duzy minus bo brak balkonu.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @OxygenJunkie myślę że możesz śmiało celować w 13,5-14 tysięcy za metr, jeżeli faktycznie masz 3 minuty do stacji. Z remontem wyjdzie 16 tysięcy kupującego. Nie ma na co narzekać. Najlepiej nie sprzedawać. Pamiętam na Wawrzyszewie jak sprzedawali 3 pokojowe po 8-9k za metr 3 lata temu. Przegrali życie sprzedający jeżeli niczego nie kupili.

a się tak podczepie, ile myslicie można tak +/- oczekiwać z m² za mieszkanie do generalki w wielkiej płycie, 3min od metra wawrzyszew. Piętro 10/10. Blok po termomodernizacji, dwie windy w bloku, piwnica, ale duzy minus bo brak balkonu.


@OxygenJunkie: jakby nie 2 windy to bym strzelal ze Dantego, a tak to raczej po drugiej stronie, przy lasku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mega przyjemna miejscowka, mam wielki
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @OxygenJunkie ehhh, serio 4,5-5,5k zł 10 lat temu człowiek marudził że 50. letni blok, w wielkiej płycie, nieustawne te kwadratowe pokoje, wc i toaleta osobno, tylko 2,5m eydokie. Szukało się nowego budownictwa tylko, to było wow wtedy, wysokie, okna na całą ścianę, garaż, duże windy. Na Pokornej w Śródmieściu pamiętam 8000 zł za metr, dziś minimum 24 XD Pensja w tym czasie z 8 na 14 tysięcy. Krzyżyk