Wpis z mikrobloga

Bardzo lubie materiały od #ksiazulo ale nie do końca rozumiem co sie wydarzyło w ostatnim czasie XD. Chłop porozmawiał tylko z jedną stroną, postawił w swoim filmiku teze i ma pretensje, że pominięta strona chce usunięcia materiału z sieci.

Jeszcze ten jego kolega jedzacy popcorn obok xdddd. Słabo

Smutne, że gość nie wie jaką ma moc i jednym słowem może biznesowi napędzić klientów, ale też w drugą stronę - zniszczyć, bo w komentarzach już widać jaką opinie mają w większości jego widzowie XD

#gownowpis
  • 16
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: Proste dwa chłopaki, które nie bardzo kumają prawa, a wystarczyło by poczytać jak pracują media informacyjne bo tak sąd do tego podejdzie czyli zapyta o to czy podjęto próbę pozyskania stanowiska drugiej strony i elo.

Chcieli mieć clickbaitowy film i dostali po łapach
  • Odpowiedz
  • 3
@zdrajczyciel w sensie - ja naprawdę rozumiem popelnic blad xD bo dziennikarzami czy kanałem commentary nie są.

Ale nie czaje tego brnięcia, że czemu on ma film usuwać - NAPRACOWAL SIE. Jakiś taki brak poszanowania dla drugiej strony, którą #!$%@?ąc od tego po czyjej stronie jest racja z własnoscia logo potraktował po prostu źle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: kuma prawo, kuma internet, wybrnal jak poeta. Oficjalnie przeprosił, i oficjalnie powiedział która pizza jest gorsza. Wojek był elementem rozrywkowym, bo jedzenie popcorn gdy drama. Dla mnie rozwiązane bezbłędnie.
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: uważam, że tak. Szturchnął ich kijem by wyszli z nory, postawił tezę do której się odnieśli, on przyznał się do błędu i przeprosił, usunął film, spełnił wszystkie ich warunki.
Teraz pora na ich ruch, a na razie sądząc po fb to są wielce urażeni, że ktoś ich nie lubi i brną w to dalej. Efekt Streisand, mówi Ci to coś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: uważam że nie zachował się okej, mógł zrobić materiał który nie jest stronniczy. Przeprosił za to, odpowiednio precyzyjnie, żeby nikt się nie #!$%@?ł xd
Wiadomo ze jeśli spór ma dwie strony to warto i chcemy poznać zdanie dwóch stron, #!$%@?, ale wydaje mi się technicznie że wybrnal. Ale czy to dobrze zrobił, jak należy, to pewnie internetowy sąd oceni :d
  • Odpowiedz
  • 0
@Voltaire ja uważam inaczej - prawnie pewnie jest ok. "Przeprosił" ¯_(ツ)_/¯, ale słowo poszło w świat. Łatka do tej firmy została przypięta. Moim zdaniem jeśli chcial sie bawic w commentary powinien zrobić materiał konfrątujacy obie strony.
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: nie doceniasz, ze gosc glupio zrobil raz i chcial wybrnac z tego i tez glupio zrobil? kazdemu sie zdarza nie pomyslec, #!$%@? cos. a jak to robisz publicznie, to potem jeszcze musisz konfrontowac sie z opiniami widzow i emocje robia tez swoje.
  • Odpowiedz
  • 0
@nie_odpisuj no przeciez pisalem wyzej co sadze. Dokladnie o tym wspominałem, rozumiem zrobić głupi bład. Bardzo natomiast zawiodla mnie forma przeprosin bo uwazam ją za dziecinną i małostkową (to ostentacyjne jedzenie popcornu i podkreslanie ze ta sieciowkowa pizza to byla ta gorsza, takie robienie na złośc mimo, że autor sam przyznaje, że źle postąpił pomijając zdanie drugiej strony). Taka jest moja opinia, oczywiście możesz sie nie zgadzać i mieć inną ;)
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: te 'przeprosiny' to jawne naplucie ponownie na sieciówkę xd imo wojek jedzacy popcorn i patrzacy w bok sugeruje ze w rzeczywistosci maja na to #!$%@?

po tej akcji z niecierpliwością czekam, aż
- formuła się wyczerpie
- dojadą go prawnie
  • Odpowiedz
  • 2
@glos_zenady: no ja go do tej pory darzyłem sympatią, do szamy fajnie było posłuchać- poza tym to jedyny kontent jedzeniowy, który dało się oglądać xD.

Nie życzę mu źle, ale akcja dla mnie bardzo słaba. Zobaczymy co będzie dalej
  • Odpowiedz