Wpis z mikrobloga

  • 11
@ni0bi: "równie dobrze mogę powiedzieć że lewaki są nazistami bo wspierają socjal"

No właśnie zmarnowałeś bardzo dobra szansę, żeby jednak nic nie mówić. Mogliśmy mieć złudzenia, jednak skutecznie je rozwiales.

"Po co mam płacić cokolwiek na WOŚP, skoro Tusk jednym ruchem ręki przelewa 3 mld zł na TVP, gdzie jest to kwota jaką WOŚP nie otrzymał przez wszystkie lata." A to twój ostatni wpis na wykopie... Także tego... Daruj sobie, usuń
  • Odpowiedz
@Piastan: panie, teraz to i tak jest tu normalnie. Te kilka lat temu było tu takie kucowisko korwinistyczne że znaleziska o zaletach lekkiego gwałcenia 13-latek trafiały na główną z płomieniem i tysiącem plusów.

Myśle że takim przełomowym momentem był wybuch wojny na Ukrainie, wtedy w jednej chwili wszyscy konfederaci, rozsądni konserwatyści i inne tego typu kreatury schowały się pod kamienie i siedziały cicho dobre kilka miesięcy.
Teraz co prawda się pojawili,
  • Odpowiedz
@Piastan: Niestety, zawsze była, jest i prawdopodobnie zawsze będzie wśród nas, na szczęście nieliczna, grupa zdrajców, którym nie przyświeca dobro Ojczyzny, a korzyści osobiste (np.: Konfederacja barska) lub ból dupy lewaków (Konfederacja Wolność i Niepodległość). Nieliczna, ale mimo wszystko należy trzymać ich krótko za gębę, bo czasem w kluczowych momentach potrafią sprzedać Polskę, a nawet własną matkę.
  • Odpowiedz
  • 31
@mocarny_knur: Niemiecy nacjonaliści odnoszący się do niemieckiego imperializmu, początków 3 rzeszy, dawnych granic, jedności rasowej i niemieckiej wyższości nad innymi narodami, denalisci winny Niemiec za 2WS, a wykopek powie, że jak Ci się nie podoba to nie nazywaj wszystkiego faszyzmem czy nazimem.

Jebnij się w czerep. Szkoda na was śliny.
  • Odpowiedz
Chcesz powiedzieć że w Niemczech nie zorientowali się że nazistowska partia na ponad 20% poparcia


@mocarny_knur: ależ orientują się. Kto powiedział, że nie?

W lutym zapadnie wyrok, czy partia może być przedmiotem obserwacji przez Federalny Urząd Ochrony Konstytucji, co umożliwiłoby prowadzenie inwigilacji, a nawet werbowanie informatorów w strukturach partii.


https://www.rp.pl/polityka/art39701201-niemcy-male-szanse-na-delegalizacje-afd-choc-zwolennikow-przybywa
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo z tekstu nie wynika że chcą zdelegalizować (albo że jest szansa że to zrobią) bo afd jest nazistowska.

Z tekstu: "Propozycje delegalizacji płyną z licznych środowisk, nie tylko lewicowych. Jedno ze skrzydeł CDU skupiające pracobiorców wezwało oficjalnie do delegalizacji AfD „stanowiącej zagrożenie dla naszej demokracji”, przypominając, że hitlerowska NSDAP również nie zdobyła władzy w drodze zamachu stanu, ale w drodze wyborów."

Zarzut dla afd jest taki że przejmie władzę jak naziści,
  • Odpowiedz
@Piastan: konfederaci to debile manipulowani przez obce słuzby (tak samo jak wzystkie skrajne partie w europie), nie szukaj logiki w ich poglądach, dla nich jedyne co się ostatecznie liczy to fakt że lewaków boli dupa
  • Odpowiedz
@Piastan: myślałem że ludzie się czegoś nauczyli po pierwszej fali prawicowego populizmu z 2015 roku, ale chyba jednak nie xDDDDD Nie chcą głosować na obecną koalicję, ok, ale na litość boską tylko nie na to faszyzujące afd. Trump w usa, afd u germańców i jeszcze do tego front narodowy we francji, nosz ja #!$%@?. Równie dobrze moglibyśmy już zacząć odbudowywać mur berliński.
  • Odpowiedz
@Piastan: społeczeństwa popierają partię która chcę zatrzymać imigracje, niezależnie jak odklejona jest. Nawet lewica już nie chcę imigrantów i mają skrajnie lewicową Die Linke. Takie Afd dla lewicy. Sami wyborcy tych "tradycyjnych" niemieckich parti nie chcą imigrantów. A Scholts się uparł, i zdania nie zmeni. To samo Biden w USA. Gdzie rządy już poleciały z tego powodu jak w Szwecji. A Marcon próbuje się ratować, że on jednak nie taki imigrnacki.
  • Odpowiedz