Wpis z mikrobloga

Ucieczka w tropiki, ta para co była u Kiszonkowca swego czasu na homesteingu ma live i mówili o swoich zarobkach z youtube za grudzień. Wrzucili koło 27 odcinków w grudniu.
Mają ponad 8 tysięcy subskrypcji, ale nie wiem ile mieli wyświetleń za grudzień bo nie powiedzieli to dostali 4750zł, ale mówili że na yt grudzień zawsze najlepszy bo najwięcej reklam.
Więc podejrzewam że Kamerdynerzy nawet tego z yt nie mają.
#raportzpanstwasrodka #ucieczkawtropiki
  • 20
  • Odpowiedz
@dizel81: Czasem na nich zerkam. Sympatyczna para.
Mari (Marika, Jadzia) przyczyniła się w znacznym stopniu do rozkładu plemiennego małżeństwa Klapka kultowym tekstem do Klapka: Marcin, kup tej kobiecie te buty. (ʘʘ)
Twarożek nie wiedział gdzie schować oczy. Potem już poszło.
  • Odpowiedz
@Tagliacozzo: @Miskagnoju
Kasa wisi, po autoryzacji jest wypłata. U mnie nadal nie ma przez Onuce Misze Bajkopisarza, jego agencja mnie zgłosiła. Ale ogolnie od dnia monetyzacji wszystko wisi na koncie yt. ja miałem przez kilka godzin i chyba 2$ wiszą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@lskx to już wiadomo czego Kamerdynerzy tacy zdesperowani i płakali ostatnio że poczta khmerska nie działa( ͡º ͜ʖ͡º)
Pewnie dlatego jeszcze nie wyjechali z Kambo bo czekają na list z jutuby.
  • Odpowiedz
@lskx Ten twój gówno kanał, który stworzyłeś, żeby się wybić na tym uniwersum daleko nie zajedzie, bo nic tam nie wnosisz od siebie, jedynie to co przeczytałeś, na tym tagu. Postaraj się bardziej, to może coś z tego będzie.
  • Odpowiedz
@macoomba: xD. już 8 w kambodży, który to tak wcześnie wstał? Ale widać, że #!$%@? dalej.

EDIT: sorry nie, jednak widzę, ze nie kambo-pato. Anyway, mój komentarz: dzisiejszy film nie opiera się na tagu w większej ilości niż 5%. Enjoy.
  • Odpowiedz
  • 0
@kurczakos1: napisałem że za grudzień, ale nie podali ile było wyświetleń, a ktoś napisał że w styczniu mieli 200 tysięcy, tylko co ma styczeń do grudnia?
Jeśli chyba masz premium na socialblade to można sprawdzić grudzień.
  • Odpowiedz
  • 0
@kurczakos1: ok znalazłem na wykresach na socialblade z ich kanału że na początku grudnia przekroczyli 2mln wyświetleń i do końca grudnia mieli niecałe 2,2mln wyświetleń
  • Odpowiedz
@dizel81: Ok zabrałem się za liczenie i:

W grudniu wyemitowali 27 odcinków (od odcinka 182-207) z całkowitymi wyświetleniami na poziomie 173,3k o łącznej długości 628m, co daje średnio 23m na odcinek.

Jeżeli zarobili tyle hajsu, to bardzo możliwe, że działają już z jakąś agencją, sam nie wiem..

Może w grudniu stawki są rzeczywiście wyższe. Może to kwota brutto?
  • Odpowiedz
Może w grudniu stawki są rzeczywiście wyższe. Może to kwota brutto?


@kurczakos1: Jutuberzy mówią że w grudniu są najwyższe stawki. Ostatnio znów u Polo Przywarskiego to słyszałam, a wcześniej u innych.
  • Odpowiedz