Wpis z mikrobloga

Tak sobie patrzę na te Wasze wpisy i naszła mnie rozkmina, jak to każdy chce coś od siebie dodać. Jedni piszą po prostu głupoty, inni się żalą, jeszcze inni tworzą jakieś treści. Czy każdy walczy o plusy? Może niektórzy piszą coś, po prostu, dla samej świadomości uwolnienia myśli? Tak jak ludzie, którzy gadają bez sensu, by tyko gadać.
Jaki jest Wasz cel bycia tutaj?
Wrzucam bez tagów, ciekawe czy ktokolwiek zobaczy (v)
  • 6
@tamlinek a nie sądzisz, że bezsenność może również wynikać z uzależnienia od urządzeń typu smartphone czy komputer? Tzn po prostu za dużo przewijania i prania mózgu milionem informacji.
Dzięki za odpowiedź( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krzysiek-wu: bezapelacyjnie masz rację. Ale ciężko pozbyć się tego uzależnienia. Czasem pomaga książka, ale fomo po jej odłożeniu wraca i ręka sama sięga po komórkę. Kiedyś z tum wygram, najpierw schudnę. W zdrowym ciele zdrowy duch w końcu, a moje ciało zdrowe nie jest
@krzysiek-wu: dzięki! ja muszę z 96 na 84 zjechać, dieta jest, biegi są, boks jest - i najważniejsze też jest: motywacja. Motywacją jest to, że nie piję dopóki na liczniku 84 nie wyskoczy. A na półce calvados się do mnie uśmiecha.