Wpis z mikrobloga

@Kempes: Przecież WOŚP to fundacja związana z PO. Bez ogródek wspiera jedną stronę polityczną. To jest dopiero dno, że kupę durni się na to nabiera. TO NIE JEST JUŻ TO CO BYŁO DAWNIEJ.

Owsiak działa jak funkcjonariusz frakcji politycznej. A agitowanie na koncertach jest żenujące i poniżej jakichkolwiek norm.
Oczywiście, że istniała wcześniej. Nawet wspomniałem, że kiedyś fundacja inaczej się zachowywała. W okresie biedy lat 90 dawała poczucie dumy, że w trudnej sytuacji jako naród się wspieramy. Państwo nie daje radę, ale my razem możemy sobie pomagać.
Pamiętam dyskusję w moimi kolegami z Niemiec, na ten temat. Byli bardzo zdziwieni.
Owisiak startował w Trójce. W radio dla harcerzy. Był zabawny, bo się jąkał. Doskonale to pamiętam. Proszę pamiętać, że do mediów
@marnobrody Bo fundacja jest narzędziem. To taki sam zarzut, jak np. wobec kościoła że nie jest apolityczny a powinien.
WOŚP od samego początku był wspierany przez rządy: UW potem UD i SLD zawsze byli to ludzie, którzy byli powiązani z władzą.
Trudno wielu złapać dystans, bo większość z nas ma wpojone że to jest dobre i sama idea jest wspaniała. Problem polega na tym, że to jest narzędzie do edukacji młodzieży w
@hniedziela546: Może ta odpowiedź Ciebie zadowoli. Może jestem idiotą lub chory. Lub obie rzeczy na raz.
Jest taka zasada w dyskusji, gdy brak argumentów atakuje się kogoś personalnie lub próbuje się go ośmieszyć.
W obu tych wypadkach poszło Ci kiepsko.
Prostaku.
@Papudrak przeiceż pare ostatnich ASP na Woodstocku to same fajnopolaki, Bodnary, Trzaskowskie itd.
Wcale a wcale Owsik nie jest "polityczny".

Jakoś jak Bronek Wildstein rządził TVP to go nie pogonił.
Po prostu za frajer dostawał od TVP studio na wyłączność.
via Android
  • 0
@kamil150794 Prowadzący fundację mogą mieć swoje przekonania polityczne czy wyznawaną wiarę. Ale sama organizacja nie wspiera materialji2 żadnej siły politycznej.
@Papudrak zadałem Ci proste pytanie, ale odkręcenia kota ogonem masz opanowane. Spytam jeszcze raz bo byłeś chyba zbyt głupi by zrozumieć pytanie. Jaki związek ma kto występuje na Woodstocku do apolitycznosci WOŚP?
Przecież WOŚP to fundacja związana z PO. Bez ogródek wspiera jedną stronę polityczną. To jest dopiero dno, że kupę durni się na to nabiera. TO NIE JEST JUŻ TO CO BYŁO DAWNIEJ.


@Papudrak: 1. Wośp powstał przed PO
2. I to dlatego tvp zcenzurowała serduszko?