Wpis z mikrobloga

R 32 Trójmiasto

Zgłoszenie ce30496326469055 z dnia 2024-01-27 21:04:46

Imię: R
Wiek: 32
Miejscowość: Trójmiasto

Kim jestem?
Spokojnym introwertykiem o wysokiej wrażliwości i przyjaznym usposobieniu. Jestem osobą bardzo autorefleksyjną i dbającą o kwestie zdrowotne. Zdrowo się odżywiam, codziennie poświęcam trochę czasu na medytacje oraz minimum godzinę na aktywność fizyczną. Aktualnie pracuje nad mobilnością ciała, a docelowo chciałbym ćwiczyć jogę. Od paru lat mieszkam sam i pracuje zdalnie w IT.

Tak mi się życie potoczyło, że nie miałem jeszcze okazji być z kimś w związku. Dodatkowo jestem trochę wycofany i małomówny, ponieważ spędzam strasznie dużo czasu w samotności, ale zależy mi na tym aby to zmienić.

Wygląd
Jestem bardzo drobnej budowy (174 cm / 53kg) i głównie podobają mi się drobne kobiety.
Nosze okulary, mam krótkie włosy, bez zarostu. Podobno wyglądam o kilka lat młodziej.

Zainteresowania
Moim głównym hobby jest muzyka, lubię słuchać dużo spokojnej, niszowej muzyki oraz tworzyć też własną. Mam słabość do azjatyckiej muzyki i uwielbiam śpiew w języku japońskim.
Lubie też czytać książki popularnonaukowe i słuchać podcastów na youtube, najczęściej dotyczą one: psychologii, neurobiologii, kwestii zdrowotnych i rozwoju duchowego.
Dość często chodzę na długie spacery po lesie/brzegiem morza i czasem nagrywam odgłosy natury.

Czego oczekuję?
Bliskiej relacji opartej na życzliwości, najlepiej z kimś spokojnym i wrażliwym.
W sumie to każdy rodzaj bliższej relacji mnie interesuje, jeśli ktoś szuka tylko przyjaciół, to śmiało może też pisać :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Długi spacer w jakimś ładnym i spokojnym miejscu, a potem odpoczynek przy kawie i dobrym jedzonku

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Używki: nie pale i nie pije alkoholu, jedynie spożywam kawę i matche.
Dzieci: nie chcę, nie czuje totalnie takiej potrzeby, więc ciężko by mi było odnaleźć się w roli ojca.
Ślub: wolałbym nie, ale jeśli dla kogoś jest to coś ważnego, to nie będę robił problemów.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonytrojmiasto #mirekszukamirabelki
  • 5
  • Odpowiedz