Wpis z mikrobloga

Kiedyś była "przyjaciółka", "pani domu" "Oliwia" i inne tego typu rzeczy. I tam były te różne porady i listy od czytelników .

"czy sex z sąsiadem to zdrada jeżeli mąż jest hydraulikiem a ja psychologiem" lub "30sposobow na poprawienie samopoczucia: Pierwszy akceptacja nadwagi, dwa przypadkowy sex z sąsiadem.

a za tydzień "jak zrzucić zbędne kilogramy w 30 krokach. Jeden odrzuć akceptację nadwagi, dwa przypadkowy segz z sąsiadem"

Kolejny tydzień:
"droga pani domu, czułam że należy mi się lepszy i zasługuje na wiecej. On mnie ignoruje i jest cały czas w pracy więc zrobiłam loda sąsiadowi a mąż mnie rzucił co mogę zrobić"

Co chcę powiedzieć - szmatlawce dla zakompleksionych były zawsze. Manipulować słabymi chciano zawsze. Baby wredne i głupie dla których facet to świnia też były zawsze. Różnica jest taka iż teraz są media społecznościowe, powszechny internet i dostęp do tego typu rzeczy na wyciągnięcie smartfona.

Nie wszystkie kobiety są złe, feministki były i będą zawsze, nie każda kobieta myśli, że każdy facet to świnia. Nie wszystkie kobiety to p0lki nie wszystkie matki to madki. W każdej grupie ludzi jak popatrzysz wystarczająco szeroko na skraju lewej lub prawej będą radykalne #!$%@?. Różnica jest taka, że kiedyś taka kura domowa mogła sobie poczytać pismo dla kur domowych i pogadać z sąsiadka a dziś może napisać na Facebooku i dostać tysiąc lajków od innych kur.

#p0lka #przegryw #bekazlewactwa #bekazprawakow #przemysleniazdupy #logikarozowychpaskow
Raa_V - Kiedyś była "przyjaciółka", "pani domu" "Oliwia" i inne tego typu rzeczy. I t...

źródło: 1000028761

Pobierz
  • 3
@Raa_V: czasopisma odzwierciedlają swoje czasy, zajrzyj do jakiegoś archiwalnego numeru sprzed powiedzmy 20 lat to się zdziwisz bo artykuły o seksie jeśli były to dość zachowawcze, więcej było o modzie/gotowaniu/wychowywaniu bombelków
@Raa_V: w jakieś poczekalni trafiłem na jakieś poradnik psychologiczny. Zwierciadło etc. Przejrzałem artykuły i wyłania się z nich jeden istotny wniosek. Kobiety zawsze maja racje, one decydują o wszystkim, mężczyzna jest uzależniony od intencji i woli kobiety. Przykład który zapamiętałem: zarys historii na łamach tej gazety: p0lka zdradza męża z jakimś randomem, reakcja męża: chce iść na terapie i walczyć o małżeństwo. Ona się waha. Druga historia. Karierowicza i romans z