Wpis z mikrobloga

#randonautica #urbex
Z innej beczki, ale tego samego swiata.

Byl ktos z was na ciekawej wyprawie urbex i czegos ciekawego doswiadczyl? Jakies duchy, cienie, widziadla? Creepy miejsca, moze jakichs sekt?

Wierzycie w randonautice? Troche sie tym bawilem i raz mi wchodzily znaleziska, raz nie, wg mnie rzecz losowa to powiazanie intencji z miejscem.

Czy to mozliwe, ze gdzies jest urzadzenie, ktore wykryje intencje umyslu i serca i potem dopasuje miejsce i skieruje tam obywatela / obywatelke?

Ze gdzies jest model swiata (taki kwantowy) i to wszystko jest tam spiete? Scam jak nic, prawda?

Bo przeciez by tym komputerem kwantowym IBM rzeczywistosc zmieniali, a nie po to powstal, prawda?
  • 6
  • Odpowiedz
@StaraDusza: Na nic takiego nie trafiłam, jedynie na innych ludzi - bezdomnych, młodzież albo eksploratorów. A urządzenia do wykrywania duchów i rozmów z nimi to oszustwo i zarabianie pieniędzy na naiwniakach (albo jutuberach, którzy chcą sobie w taki sposób nabijać odsłony).
  • Odpowiedz
@StaraDusza
Kila razy trafiłem na dychy które zaczeły robić głośne łiłu, łiłu i trzeba było uciekać.

Creepy miejsca, moze jakichs sekt?
Na Słowackim spierdotripie (?) polując też na jakiś urbex lub ciekawy most (pdk, kmwtw) trafiliśmy na miejsce gdzie siedzibę ma sekta ale wejścia tam nie było. Takie grupy szanują swoją prywatność.
  • Odpowiedz
  • 0
Byl ktos z was na ciekawej wyprawie urbex i czegos ciekawego doswiadczyl? Jakies duchy, cienie, widziadla? Creepy miejsca, moze jakichs sekt?


@StaraDusza: Najdziwniejsza rzecz, jaką spotkałem, to ktoś za mną łaził i wydawał dźwięki, próbując mnie wystraszyć. Okazało się potem, że to był menel, który tam mieszkał. A druga taka rzecz, to w kinie w Czeladzi słyszałem odgłosy pracującej krótkofalówki, ale tam jest połączony budynek z aktywną remiza strażacką i prawdopodobnie
  • Odpowiedz