Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: Szczerze? To, że mogą być wałki przy odbudowie to jedno. Ale Polacy też mogą tam jeździć i odbudowywać ich kraj jednocześnie zarabiając ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykładowo przemysł - polskie maszyny jeżdżą na cały świat, może nawet o tym nie wiesz. I takie fabryki będą potrzebowały maszyn, kto je wyprodukuje i zainstaluje? Być może również Polacy ( ͡° ͜ʖ ͡°) I się
@pieknylowca: ja Cie nie bede do niczego wołał. po prostu on pisze, że za 10 lat będzie X i żeby go wołać. Minęły 2 lata a Ty już piszesz jakby już teraz się okazało, że nie ma racji. Ja tam nie mam pojęcia co będzie za 8 lat- skoro Ty jesteś taki pewien, to spoko.
Wiem tylko, że 2 dni przed wojna na Ukrainie widziałem posty "Jeśli ktoś myśli, że w
@pieknylowca: Gdyby wojna dziś się skończyła, to za 8 lat (minęły już 2) tam następowałby wyraźny wzrost gospodarczy, ale trzeba pamiętać choćby o ich wyjątkowo fatalnej sytuacji demograficznej, co będzie dużym obciążeniem. Ciekawe, jak chcą temu zaradzić.
@pieknylowca: Nie on jeden. Pamiętam doskonale wpis, który wieszczył że Polacy po wojnie będą zbierać truskawki na Ukrainie. Tego typu komentarze miały po kilkaset plusów. Ot poziom wykopkowych ekspertów.