Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
kolejny dzień z życia poza kontrolą jako bezrobotny neet, co by tu robić? wstałem o 6 bo zasnolem wczoraj o 18, już sobie obiad zrobiłem i zjadłem, gary włożyłem do zlewu zalalem woda później umyje, w lola zagralem
no i to by było na tyle jeśli chodzi o mnie ... chciałbym fajna pracę ale takich nie ma dla mirka mimo że wrocław here. jedyne co jest to magazyn, biedronka, mcdonald i glovo. nie ironicznie wszędzie indziej trzeba papiery, doświadczenia, dokumentację,studia albo znajomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) moze jakby tak krzywo na zawódwke nie patrzyło społeczenstwo bym tam trafił i cos bym teraz umiał? nie wiem.
wezcie mi napiszcie wasze doswiadczenia i porady, ale tego innego typu dla tych na nienormalnych
#przegryw #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
wszędzie indziej trzeba papiery, doświadczenia


@mirko_anonim: nikt nie urodzil sie z doswiadczeniem, po prostu trzeba przebolec gownoprace na poczatku i isc tam z mysla, ze to tylko na chwile aby wlasnie zlapac jakies doswiadczenie i potem isc dalej.
Anonim (nie OP): A jaka praca jest fajna według Ciebie? Masz skończoną zawodówkę tzn że masz jakiś zawód, nie możesz pracować w wyuczonym zawodzie? Nie wiem co to za zawód, ale może da się ogarnąć jakieś zlecenia online?
Zamiast grać w lola (tracąc najlepszą energię w ciągu dnia na coś co tylko generuje agresję xD) może lepiej zajmij się podniesieniem swoich kwalifikacji? Żyjemy w takich czasach że każdą dziedzinę nauki masz
Pomysł co lubisz robić i zacznij od najniższego szczebla. Ale jak Ty nie wiesz co lubisz robić, chodzi mi, że to mógłby być zawód, to będziesz gówno robił, takie jest życie. Ja jestem budowlańcem robiłem tyle w jednej firmie, że stałem się supervizorem(bardzo dobry angielski mi w tym pomogł) w Niemczech. Chciałbym robić filmy, próbowałem trochę w szkole filmowej, ale trzeba było zarabiać kasę. Do budowlanki zraził mnie ojciec, bo zawsze źle
@mirko_anonim idz na glovo daj mi zarobić z mojego refa. Jak złapiesz doświadczenie z tą appka idz do biura partnera flotowego i zapytaj o pracę w biurze jako doradca klienta kurierów. A potem coś się pomyśli.