Wpis z mikrobloga

Siemanko!
Ile przejechaliście w zeszłym roku kilometrów na rowerze? Jakie macie rowerowe plany i wyzwania na 2024?
Ja nakręciłem w zeszłym roku niewiele, bo łącznie tylko ok. 3500 km. Pewnie są tu tacy co robią tyle w najlepszym miesiącu roku ( ͡ ͜ʖ ͡) I tu pojawi się pytanie. W jakiej mierze przejechany przez Was dystans zależy od ilości wolnego czasu, a w jakim od chęci i #motywacja ? Ja z tym drugim nie mam problemu, ale mój czas wolny przeznaczony na #sport dzielę jeszcze np. na #kalistenika i #gory - głownie wędrówki. Jak sobie radzicie z optymalizacją czasu?

Zapraszam na krótkie podsumowanie rowerowe 2023 roku, w którym przy pomocy aplikacji Statshunters pokaże moje statystyki i powiem też o rowerowych planach na 2024.

Tag do śledzenia lub nie: #szwajcarskimszlakiem

#rower #rowery #kolarstwo #szosa #mtb #sport #szwajcaria
szwajcarskim-szlakiem - Siemanko!
Ile przejechaliście w zeszłym roku kilometrów na ro...
  • 4
  • Odpowiedz
@szwajcarskim-szlakiem: w zeszłym roku malutko, bo niecałe 4500 km.

W jakiej mierze przejechany przez Was dystans zależy od ilości wolnego czasu, a w jakim od chęci i #motywacja ?


U mnie głównie od pogody. Niestety w zeszłym roku było bardzo dużo deszczowych/wietrznych dni, a jazda w taką pogodę nie stanowi dla mnie przyjemności. Gdyby pogoda była ładna, jeździłbym praktycznie codziennie.
  • Odpowiedz
@szwajcarskim-szlakiem: niewiele 3.5k ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ja pewnie nawet klocka nie przeleciałem, ale zacząłem w połowie roku, a w sumie mam jeszcze inne zainteresowania to sobie odpuszczam try hardowanie na liczbę przejechanych km ;)
  • Odpowiedz
@goferek: u mnie też pogoda stanowi kluczowy element, zimą praktycznie przez to nie jeżdżę na szosie, ale jak jest sucho to do pracy na mtb dojeżdżam. Mimo to moje zatoki nie lubią przesadnego jeżdżenia w zimę na rowerze.
@w00nski dla jednego to mało dla innego dużo, wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale jak sam piszesz, inne zainteresowania i/lub sporty skutecznie konkurują o czas wolny. A jak
  • Odpowiedz