Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Po jakim czasie zwiazku uwazacie ze warto porozmawiac o antykoncepcji? Jestem razem z dziewczyna od pol roku i caly czas lecimy na prezerwatywach, co dla mnie nie jest przyjemne i wygodne. Wydaje mi sie ze ona nie bierze tabletek i wydaje mi sie ze nie bedzie chciala. Chcialem zaczac rozmowe na temat spirali antykoncepcyjnej dla niej.

#seks #zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 99
Proszę otwórz jakąkolwiek ulotkę środków hormonalnych antykoncepcyjnych i zapoznaj się z nią, zanim na prawo i lewo będziesz przekonywał jakie to bezpieczne.


@crpingui: dlaczego zakładasz kolejny raz, że nigdy nie miałem takiej ulotki w ręku. Co to jest za argument?

Jak jesteś pewna że tabsy spowodowały kłopoty - idź z tym do sądu.
@ZielonyRozpustnik: owszem, zwróciłem uwagę. I momentalnie zrobił się kwik p0lek, że nieprawda!
No to teraz niech sprawdzą w tych ulotkach, których niby nie czytałem, czy poza obniżeniem jest też jako prawdopodobny skutek wzrost. Tak dla przekonania się,... czy kobiety w innych krajach konfabulują, czy to p0lki opowiadają głupoty.

Patrz co jeszcze pisałem. Bo umknęło a wydawało mi się ważniejsze, od "dyskusji czy p0lki kłamią".
@kosmita do sądu z ulotką, która wspomina o zagrożeniach? Nie, jeśli jesteś informowany o potencjalnych skutkach ubocznych, nie ma możliwości pozowania za te skutki. Poza tym, w tym wypadku to nie jest mój przypadek, tylko mojej siostry.
Jako, że w każdym swoim komentarzu w tym poście trzymasz się argumentu o libido i tyciu, a są to najmniejsze potencjalne skutki uboczne, odnoszę wrażenie, że tej ulotki nie przeczytałeś. Najgorszym możliwym powikłaniem są zatory
@ZielonyRozpustnik wierzysz w to, w co chcesz wierzyć. Zadajesz dużo pytań, choć nie sądzę żebyś był zainteresowany odpowiedziami.

@crpingui tak, w większości ulotek masz także podane jak często pojawiał się jakiś skutek w badaniach. Owszem, każda substancja, włączając w to H2O oddziałuje na człowieka, wręcz, ma podaną dawkę śmiertelną. "Trująca woda!" no popatrz. Zgadzamy się co do tego, że przed przepisaniem medykamentów w zasadzie każdego rodzaju, powinny być wykonane badania, a także
@kosmita nie zrobil sie kwik ze nieprawda tylko wszystkie Ci pisza, ze to nie jedyne i nie najwazniejsze skutki uboczne. No ale to podobno ja widze to co chce xD

A no i jeszcze jedna sprawa. Dlaczego podwazasz fakt o skutkach ubocznych stawiajac teze jakoby inne czynniki moglby miec na nie wplyw a nie rabsy, jednoczesnie bierzesz za pewnik to, ze tym Twoim ankietowanym europejkom libido wzroslo wlasnie dzieki tabsom a nie
@kosmita problem w tym, że przykład tych zakrzepów i zatorów to w przypadkach mniej niż 1 na 1000. Mając doświadczenie z czytaniem ulotek leków, często poważne skutki lecą od 1:10000. To jest bardzo duży odsetek powikłania zagrażającego bezpośrednio zdrowiu. Znam stwierdzenie, że to dawka tworzy truciznę. Porównujesz wodę, niezbedną do życia vs. lek, który dziewczyna opa ma potencjalnie przyjmować, bo gościu nie lubi w gumie. Juz nie mówię tutaj o porównaniu przedawkowania
Dlaczego podwazasz fakt o skutkach ubocznych


@ZielonyRozpustnik: w którym miejscu podważam fakty o skutkach ubocznych? Poproszę o konkretny, dosłowny cytat. Jeśli go nie znajdziesz, bądź łaskaw odwalić się ode mnie. OK?

Porównujesz wodę, niezbedną do życia vs. lek, który dziewczyna opa ma potencjalnie przyjmować


@crpingui: nie, nie porównuję. Napisałem że każda substancja ma swoją szkodliwą dawkę. W wypadku leków, tabsów - bardzo dokładnie zbadaną i opisaną. W wypadku wody też.
@ZielonyRozpustnik u kobiet libido ma dwa potencjalne źródła i jedno to owulacja a drugie to budowanie relacji/dotyk/bliskość cielesna w postaci nawet zwykłego przytulania bez kontekstu seksualnego. Biorąc pod uwagę że jesteśmy dość nisko na liście krajów które są szczęśliwe to można uznać że przez to mało się przytula taką kobietę i nie buduje bliskości fizycznej i emocjonalnej więc to libido z owulacji jak wytniemy to mamy kobietę bez libido, a w innym
@Kitku_Karola: Do "braku szczęścia" dodaj przeciętny, także zbadany przez psychologów najbardziej popularny styl relacji w Polsce. Pod tym względem jesteśmy ogonem "jakości relacji" w świecie. Ludzie sobie nie ufają, są w dziwnych układach zależności, relacje są płytkie i mają złe fundamenty. I to niszczy pożądanie w relacjach, nie potrzeba żadnych skutków ubocznych żadnych leków. Samego libida to nie zmienia, ono jest jakie jest, ale w wielu relacjach po prostu libido przestaje
na tej #!$%@? aplikacji nie chce mi sie szukac ale pamiec tez widze masz wybiorcza


@ZielonyRozpustnik: to zacytuj ze swojej pamięci, skoro podważasz moją. Napisałeś że podważam fakt. Jeśli nie odróżniasz faktu od czyjejś opinii - to już twój problem. Stawiasz zarzut to go dowiedź.
@Noniusz: to jest jakiś rodzaj bankowania spermy? Robi się coś takiego również w przypadku leczenia części nowotworów u mężczyzn, gdy istnieje ryzyko, że terapia ubezpłodni pacjenta, a jest on młody/w wieku produkcyjnym i mógłby chcieć w przyszłości spłodzić dzieci