Wpis z mikrobloga

@KaweX: daj sobie spokój z tym plusx i kradzioną telewizją nie lepiej iść do sklepu i kupić jak cywilizowany człowiek? stać cię na auto luksusowe a nie stać iść do solorza
  • Odpowiedz
  • 10
@przemyslaw82: czy ja ci mówię co masz robić? nie odzywaj się jeżeli sprawa cię nie dotyczy. Nudzi ci się? to się rozbierz i popilnuj ubrania. Co za typ .. hahaha
  • Odpowiedz
@przemyslaw82: nie wiem jak tam Solorz ale zapiecie m3u to minuta. Jak Solorz lub tvny , c+ i cała reszta wymyślą "jak uruchomić iptv w minutę włącznie z zapłaceniem" to ja Solorzowi zapłacę za te polsat news. Probowałem z tvn bo lubię tvn turbo ale nie wyszło.
Więc tu chodzi tylko o wygodę użytkowania.

  • Odpowiedz
@plaisant: no zgadzam się ztym to fakt piraci i złodzieje potrafią zrobić coś znacznie lepszego niż legalni operatorzy a mając dekoder enigma2 można zrobić taką właśnie liste iptv i pierdzielic plusx i televidenie
  • Odpowiedz
@przemyslaw82 niech zaczną przyjmować płatności w krypto ( to korwa wyobraź sobie że ten specyficzny rynek wymaga tego czy to się TVN czy Solorzowi widzi lub nie) niech to będzie minuta od kliknięcia "aprobaty T&C" i zapłaty w krypto TEGO WYMAGA DZISIAJ RYNEK!
  • Odpowiedz