Wpis z mikrobloga

@nomysza6666: zabierz klapki, butelkę z wodą, ręcznik do owinięcia się, ręcznik, którym się wytrzesz po umyciu i ewentualnie mały ręcznik pod stopy
  • Odpowiedz
  • 7
@nomysza6666 weź ze sobą 2 duże ręczniki i 1 malutki. Klapki, 1,5l wody do picia. Zaczynasz od prysznica, normalnie się myjesz płynem na mycia. Wycierasz się w ręcznik nr1. Od razu po wejściu z prysznica przewiązujesz się ręcznikiem nr2. Idziesz do sauny zabierając mały ręczniczek(nr3). Klapki zostawiasz przed sauną i wchodzisz. Jak ktoś jest to mówisz dzień dobry. Na ręczniku nr2 siadasz a stopy stawiasz na ręczniku nr3. W saunie są poziomy
  • Odpowiedz
@nomysza6666: Z tym mówieniem dzień dobry to jest różnie w zależności od sauny zauważyłem, też mnie kiedyś tutaj tego nauczyli i wchodziłem mówiłem dzień dobry i potem zauważyłem, że jestem jedyną osobą tam witającą się. Z czasem nauczyłem się mówić dzień dobry raczej w małych saunach, gdzie nie sposób nawiązać z innymi kontaktu wzrokowego - np. w saunach infrared, które często są dosyć małe, bardzo jasne. W większych saunach, gdzie często
  • Odpowiedz