Wpis z mikrobloga

Na jednej z fejsbukowych grupek natknąłem się na post, w którym jakiś typek żalił się, że przez to, że jest niepełnosprawny (jeździ na wózku plus zdarza mu się nie kontrolować potrzeb fizjologicznych) nie znajdzie sobie dziewczyny.

Co odpowiedziało mu normictwo i różowe? A to, że albo na pewno znajdzie sobie laskę w przyszłości albo że to wina jego charakteru i marudzenia XD

Chłop dosłownie napisał, że robi pod siebie, a normictwo i tak stawało na rzęsach żeby wyprzeć fakt, że świat nie jest sprawiedliwy i że niektórzy są skazani na samotność. Nie dość, że chłop ma bardzo ciężko w zyciu, to jeszcze mu dowalali, że musi mieć okropny charakter. Ohydne, tym bardziej że gdyby taki normik znalazł się na jego miejscu to pewnie po tygodniu byłby psychicznie wrakiem.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #bekaznormictwa
  • 24
Kiedyś <jeszcze przed epidemią opiatów> widziałem jakieś badanie przeprowadzane na bezdomnych w NY.
Okazało się, że ponad połowa z nich miała jakieś zaburzenia osobowości, z czego duża część była na przykład schizoidami.
Ale to było jednostkowe badanie, nie wiem jak jest szerzej.
@Eteres:
@NetworkCartoon: Mam znajomego pracowałem z nim w biurze 4 lata, który ma poważne porażenie mózgowe, jest programistą. Matka mu zmarła, ojciec przywoził go do pracy. Znalazł żonę i ma dwie córki.