Wpis z mikrobloga

Ktoś z Was zaktualizował smartfona do HyperOS z MIUI i ma jakieś opinie? Pojawiła mi się systemowa aktualizacja - właśnie z MIUI na HyperOS. Ciekaw jestem jak to działa w praktyce, w odniesieniu do wydajności, wyświetlanych reklam czy żywotności baterii?

I przy okazji - polecicie dobrą aplikację do odtwarzania muzyki na telefonie z lokalnych plików? Obecnie systemowa apka MIUI zaczęła sypać co chwilę reklamami, których nie da się od razu zamknąć i spośród tysięcy kawałków na playliście, w trybie losowym wybiera w kółko raptem kilka tych samych - niczym polskie stacje radiowe.

#xiaomi #miui #miuipolska #hyperos #android
  • 8
  • Odpowiedz
nikt zdrowy nie używa miui w stockowej wersji


@marek-wozniak-750: Co kurła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież ludzie grzebiący w sofcie to nisza, wyjdź z piwnicy...

Mam HyperoOS ale na tablecie, śmiga tak jak śmigał na Miui.
Reklam nie ma ale nie było ich również wcześniej.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Czlowiek_Ludzki: Dzięki, choć celuję w bezpłatne. Nie jestem audiofilem, dotychczas wystarczała mi systemowa apka z MIUI, ale jak pisałem od jakiegoś czasu gubi pliki albo odtwarza w trybie losowym tylko te same kilka piosenek, potrafi z lokalnej playlisty przełączyć się na jakiś losowy utwór w streamingu i trzeba potem zmieniać, a do tego niemal co powrót do aplikacji wyświetla reklamy na cały ekran, których przez kilka sekund nie da się wyłączyć.
  • Odpowiedz
@Tino: aktualizowałem do HyperOS i nie wiedzę problemów. Z apek od Xiaomi nie korzystam. Ostatnio idę w minimalizm, usuwam apki preinstalowane a swoich instaluję niezbędne minimum.

Jak kolega wyżej, też poleciłbym PowerAMP. Z darmowych foobar2000 lub AIMP. Albo adguard.com i blokowanie reklam.
  • Odpowiedz
@Tino: zaktualizowałem do HyperOs i najbardziej mnie wkurza jak działają animacje. Nienawidzę animacji w MIUI po wyłączeniu wszystkich (również w opcjach programistycznych) ekrany pojawiały mi się z buta- błyskawicznie. Tutaj jednak animuje okna i dla mnie to jest mulenie.
  • Odpowiedz