Wpis z mikrobloga

Lol, obczajcie sobie nowe prowizje i koszty #mbank.

-płatne wypłaty blik
-euronety już nie są siecią bankomatów MBanku tylko planet cashe (w euronecie wypłata 5 zeta, w planetcashu musisz wypłacić 300 złotych żeby była darmowa wypłata)
-szereg innych podwyżek (usługa wszystkich bankomatów za darmo rośnie z 9 zl na 18, a opłata za kartę z 7 do 10

Moim absolutnie jednak ulubionym komunikatem jest ten, cytuje dosłownie :

"możesz uniknąć większości podwyżek które dotyczą wypłat w bankomacie jeśli zamiast gotówką wybierzesz bezpieczne płatności BLIK lub kartą"

XDDDDDDD

Proste, nie musisz wypłacać pieniędzy jeśli nie chcesz płacić prowizji, cyk pora na CSA

#banki #bankowosc
  • 18
  • Odpowiedz
Proste, nie musisz wypłacać pieniędzy jeśli nie chcesz płacić prowizji


@Czerwony_Krokodyl: Możesz wypłacić całą wypłatę raz na miesiąc i nie zapłacisz prowizji, miło mi, że mogłem pomóc.
  • Odpowiedz
@Pawu1on: gdzie wypłacić kwote >3000 PLN za jednym razem ? coś Cię ominęło chyba, ale wybranie z bankomatu większej kwoty za jednym razem bywa niemożliwe, trzeba to robic na 10 razy i nigdzie nie masz informacji jaką maksymalnie kwote możesz jednorazowo wypłacić, więc to jest zabawa klikasz 5000pln, dostajesz info że za dużo, potem 4000PLN dalej za wysoka kwota, aż metodą prób i błędów dobijesz do tego 2500PLN na przykład i
  • Odpowiedz
gdzie wypłacić kwote >3000 PLN za jednym razem ?


@mikkele92: u mnie pod domem:
mBank Oddział Bankowości Detalicznej
Melchiora Wańkowicza 1, 02-798 Warszawa
  • Odpowiedz
@curiousboi bardzo spoko, przejrzysta, jedyne co zauważam to, że akceptacja płatności blik jest troszkę opóźniona ale może być to wina mojego telefonu. Santander też, co warto dodać ma darmowe przelewy ekspresowe co jest super, zwłaszcza dla kogoś kto ciągle zapomina o tym żeby zrobić przelew. Wiadomo, blik, blikiem, ale czasem muszę za coś szybko zapłacić i nie muszę płacić za to. Bardzo to cenie
  • Odpowiedz
gdzie wypłacić kwote >3000 PLN za jednym razem ? coś Cię ominęło chyba, ale wybranie z bankomatu większej kwoty za jednym razem bywa niemożliwe, trzeba to robic na 10 razy i nigdzie nie masz informacji jaką maksymalnie kwote możesz jednorazowo wypłacić, więc to jest zabawa klikasz 5000pln, dostajesz info że za dużo, potem 4000PLN dalej za wysoka kwota, aż metodą prób i błędów dobijesz do tego 2500PLN na przykład i 10k musisz
  • Odpowiedz
@tomek123456789: no jak bank na pierwszym miejscu stawia sekzim to ja wole sie trzymac od takiego banku z daleka :) i juz z wielu zrodel slyszalem, zeby z francuzami zadnych biznesow nigdy nie robic ze wzgledu na ich podejscie do nas.
  • Odpowiedz
@emjot86: ale to nie ma nic wspólnego z faktem, że bank jest francuski. Credit Agricole też jest francuskie i nie takich kampanii. Po prostu BNP Paribas tak "odjechało" z reklamami. Poza tym "podejście francuzów do nas" nie ma żadnego znaczenia w przypadku ROR-a w banku - zakładasz konto w spółce zarejestrowanej w Polsce, gdzie jedyny Francuz to być może będzie w zarządzie/radzie nadzorczej. Spółka-matka we Francji będzie chciała zarobić tak samo
  • Odpowiedz