Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie może leżeć problem w rozłączaniu połączeń w #pixel 7? Dzieje się to w randomowych momentach, czasem po 3 minutach rozmowy, czasem po 10, a w ogóle to nie zawsze. Po prostu zrywa połączenie jakby ktoś zakończył rozmowę. Zaczęło się niedawno właśnie po zmianie na pixela. VoLTE jest aktywne.

Sieć #play
#telefony #googlepixel
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@dajpiniondze winny jest #!$%@? modem który jest w środku, przerabiałem t te same problemy w 6 czy nowej 8, na volte i wifi calling i czasami potrafię z kimś gadać ponad godzinę bez problemu a czasami właśnie z dupy rozłączy i trzeba od nowa dzwonić, dodam że czasami zaraz po odebraniu mnie nie słychać a czasami to telefon nawet nie zadzwoni i przychodzi to tylko powiadomienie o nieodebranym połączeniu. Powszechny problem w
  • Odpowiedz
@erwinketa lepsza jasność ekranu, aparat, brak zakrzywionych krawędzi, trochę szybsze ładowanie.
Ogólnie wolałbym OnePlusa z aparatem Pixela :) Ale to moje preferencje.
Jak już wziąłeś 7p to będziesz super zadowolony. Też bym brał w tej cenie.
  • Odpowiedz
@erwinketa Spoko. Zapomniałem dodać, że w 8 dodali potwierdzenia twarzą, coś ala Face ID i działa super. Może jest to w 7p, bo aktualizacją to dodali, ale nie wiem. Nie mam jak sprawdzić.
Jak kupujesz szkło do 7p to polecam Nillkin. Bardzo dobre. Pasuje idealnie i kosztuje z wysyłką z 10 dolarów. W opcjach włącz sobie dodatkową czułość dotyku. Powodzenia.
  • Odpowiedz