Wpis z mikrobloga

Może jeszcze będziesz miał okazje w niej powalczyć, bo szykują u was zmiany w mobilizacji.


@Szinako: Wasz car szykuje nową brankę po wyborach, stąd ta twoja niecierpliwość i nerwowe obgryzanie kopytek? Matuszkę się kocha w internecie łatwo, w czasie mięsnego szturmu trudniej. Ale za to on szybko mija ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a płacą wam w rublach czy moze dolary ?


@v11111: Zależyod ciebie. Ja wybrałem Żappsy.

Wasz car szykuje nową brankę po wyborach


@JPRW: Wy o tej kolejnej fali mobilizacyjnej już bredzicie od roku i ciągle się jej nie można doczekać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najważniejsze, że poprzednia mobilizacja nic nie zmieniła dokładnie tak jak pisałeś z kumplami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ta
Wy o tej kolejnej fali mobilizacyjnej już bredzicie od roku i ciągle się jej nie można doczekać.


@Szinako: No faktycznie jakoś nie mogę, a marszałek-sklejka Szojgu mówił, że resurs mobilizacyjny to 25 milionów. Starczy na podbicie połowy świata, zwłaszcza jak doliczyć ten tryliard rakiet produkowanych co pół godziny. Chyba faktycznie Rosja cały czas wojuje jedną ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta niby nadchodząca pewnie też nic nie
Oczywiście, że zmieni, kolejne dziesiątki tysięcy twoich ziomków zdechną w błocie goniąc za marzeniami o toalecie z bieżącą wodą.


@JPRW: Grunt, że żaden Ukrainiec nie zginie, a Ukrainie nie straci przez to ani centymetra terytorium, bo tego się bałem.
@Szinako: Ja się bałem, że ta ofensywa to ma co najmniej zdobyć Kijów, a tu wygaszanie oczekiwań i okazuje się, że każdy centymetr terytorium Matuszką Rassija przyjmie z pocałowaniem ręki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z drugiej strony może to i racja, nie ma się co śpieszyć. Trzy dni, trzy lata, trzy dekady, co to jest wobec wieczności. Najważniejsze, że pabieda jest po prostu ostatecznie nieunikniona.