Wpis z mikrobloga

@Gours nie mam nic do Sikorskiego i uważam, że jest w pyte ale jeśli ten cały amerykaniec uważa, że Annalena jest dobrym ministrem to typ upadł na głowę.
Jeden z gorszych polityków jakie widziały Niemcy.
Aktualnie gorszy może być jedynie Robert i ta gruba też z partii zielonych… ale za to w trójkę mieszczą się na podium największych politycznych dzbanów. No chyba że gruba zjadłaby podium.
Notes - @Gours nie mam nic do Sikorskiego i uważam, że jest w pyte ale jeśli ten cały...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
@dqdq1: ja to bym chciał by nikt ze złodziejami, łapówkarzami, krętaczami itp nie chciał gadać a nie tylko z tymi z pisu

no ale jak widać mamy nową definicje normalności, jak chcesz być złodziejem to ewakuuj się z pisu i już jesteś dobrym złodziejem XD
inni politycy są święci tylko w pis sami złodzieje xD


@harold97: ostatnie 8 lat rządów pokazało, że nawet mając pegasusa i prześwietlając całe życie prywatne czołowych polityków opozycji oraz ich rodziny nie są w stanie nic znaleźć i to mimo położenia łapy na prokuratury i sądy.

Trzeba powiedzieć to głośno. Czołowi politycy opozycji są czyści jak łza, czego z całą pewnością nie można powiedzieć o PiSie i ich notorycznych przekrętach, które