Wpis z mikrobloga

  • 1
@graf_zero: no ale to pytanie w kwestiach związkowych. Faceci raczej też wolą kobiety z ładną twarzą, niż brzydką, a na wygląd twarzy też mamy wpływ nieduży. Czy kobiety powinny się oburzać na prośby o wysłanie zdjęcia?
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: bo się wkurzają, że ktoś ich wyzywa i odbiera człowieczeństwo tylko dlatego, że nie mają więcej niż x wzrostu na co nie mieli kompletnie wpływu. Za samo pytanie o wzrost bez dorabiania do tego dziwnej ideologi bym się nie denerwował Bo sam raczej bym nie chciał spotykać się z dziewczyną, która jest ode mnie sporo wyższa, chociaż z drugiej strony czemu nie. To już dodawanie do tego szydzących tekstów jest
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: Niektórzy mają pewnie kompleksy z tego powodu. Mi to zawsze ułatwiało, laska zwraca uwagę na wzrost? Nie muszę marnować czasu bo i tak nic nie zdziałam, jedziemy dalej. Znalazłem różowego, który nie zwraca na to uwagi. Jesteśmy podobnego wzrostu i do sięgania na górną półkę używamy taboretu z kuchni :D.
  • Odpowiedz
@graf_zero: oho. Czyli jak chodzi o wzrost to atrybut , na który nie ma się wpływu i trzeba akceptować? Ogólnie wygląd to taka rzecz. I co, ludzie mają nie zwracać uwagi na to co jest dla nich nieatrakcyjne? A z ciało pozytywnych się śmiejecie.
  • Odpowiedz
  • 2
@JoeGlodomor

Po 1 - wzrostu nie zmienisz ale to po ilu #!$%@? skakałaś lub ile ważysz możesz kontrolować

Po 2 - dla większości kobiet każdy mężczyzna jest wysoki i kobiety mają #!$%@? że muszą mieć najwyższego chłopa w zasięgu wzroku zwłaszcza gdy są odpadami genetycznymi poniżej 170
  • Odpowiedz