Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie wkvrwia? Takie sztuczne pompowanie cen usług robolskich przez samych klientów poprzez niepotrzebne takie sianie paniki i fałszywej propagandy OGROMNYCH CEN.

Przykład:
wykopek pyta o cenę położenia kafli w łazience.

post nr1: mi ostatnio fachowiec kładł za 30 zł za m2
post nr2: co?! gdzie tak tanio? Mi za położenie płytek łazience krzyknął 5000 zł!
post nr3: dawaj namiar! bo ja ostatnio za położenie płytek w kiblu zapłaciłem 20000 zł!
post nr4: co?!!! tylko 20000zł? Mi ostatnio za pomalowanie schowka na miotły fachowiec krzyknął 100000 zł i wyrvchanie mojej żony!!!
post nr5: cooo?! tylko wyrvchanie żony? Mi ostatnio wyrvchał 2 córki i chciał żebym mu jeszcze pęto possał, a to wszystko za powieszenie obrazka na ścianie!!

I tak wyglądają wszelkie rozmowy o usłuchach budowlanych na wykopie, jbzd, w komentarzach artykułów o budowlance i na yt.

Czy wyście na łeb poupadali do reszty? Zamiast zbijać te ceny jak się da i mówić, że mi to wyremontował chatę za skrzynkę wódki, to sami sobie grób kopiecie, osły?

I przyjdzie ci potem taki alkoholik z zapuchniętym ryjem, że ledwo na oczy widzi i ci rzuca jakieś stawki z dupy, że masz ochotę od razu go wykopać za drzwi i samemu zrobić to samo po obejrzeniu jednego filmiku na yt.

Weźcie się zastanówcie 5 razy zanim napiszecie podobne pierdy.

#budownictwo #budowlanka #remonty #bekazpodludzi #wykopki #remontujzwykopem #takaprawda
LezliNilsen - Wiecie co mnie wkvrwia? Takie sztuczne pompowanie cen usług robolskich ...

źródło: osły

Pobierz
  • 10
@Czeski_Pablo: żebyś się kvrwa nie zdziwił synek, to po pierwsze. Robole są dzisiaj mocno internetowi, szczególnie, że mają nawet dedykowane portale do oferowania usług, a także wyszukiwania ofert tychże.

po drugie, efekt motyla. Jeden przeczyta taką głupotę, pięciu powtórzy i napisze to dalej. Potem przyjdzie robol i zamiast się z nim targować z miejsca 50% ceny w dół to akceptujesz z rozdziawioną mordą cenę z dupy i jeszcze się cieszysz, że
Musisz więcej komentarzy usuwać, żeby ból dupy złagodzić. Recepta jest durna jak nieszczęście, bo kwoty z komentarzy mają takie samo przełożenie na rzeczywistość jak twoje durne rady. Każdy szuka jak najtaniej, zawsze! Nigdy w życiu nie słyszałem żeby ktoś szukał jak najdrożej XD. A ceny zawsze, ustala rynek. Jeżeli kwota za metr byłaby za wysoka to budowlaniec siedziałby w domu. A jeżeli za niska to terminy miałby pozajmowane jak NFZ. Inflacja ceny
  • 0
@przemek112

@LezliNilsen: a jak napiszesz, że tanio Ci ktoś zrobił, to Ci powiedzą, że na pewno spieprzona robota xD

Oj naczytalem się tego trochę podczas budowania domu


Niestety takich jak ty czy ja będzie większość, bo dla 90% wykopków to o czym piszemy to abstrakcja i nie zgodzą się ze mną tylko po to żeby na siłę pokazać, że mają inne zdanie :D