Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, że Szymek #holownia jak najszybciej zakończy swoją karierę polityczną i wróci do prowadzenia #mamtalent, bo to najlepiej mu wychodziło. To co zrobił z polskim sejmem przekracza ludzkie pojęcie. Życzę sobie i państwu, że już nigdy nie zobaczymy takiego bencwała prowadzącego obrady. Nowa kadencja sejmu jest jeszcze bardziej komiczna i obraża powagę naszego państwa niż ubiegła. 3× ŻENADA.
#polityka #bekazlewactwa #sejm
JohnDoe01 - Mam nadzieje, że Szymek #holownia jak najszybciej zakończy swoją karierę ...

źródło: temp_file415268662687447196

Pobierz
  • 46
Jak Suski znieważał Hołownie to ten nie powinien wdawać się w pyskówki tylko go usunąć, tak samo innych posłów zakłócających prowadzenie obrad niezależnie od tego z jakiej partii by byli.


@JohnDoe01: tak, od razu powinni go wtrącić do lochu i tym samym dać paliwo do politycznej hucpy Pisowi xd Zrozum, że to co nazywasz "wdawaniem się w pyskówki" jest najlepszą metodą na chamskie odzywki dzisiejszej opozycji - pisowcy się tylko przez
bo tak mówią zasady stosowności, kultury i dobrego wychowania, którego tobie najpewniej brakuje.


@JohnDoe01: Hołownia jest jednym z lepiej wychowanych posłów w obecnym Sejmie.

Chciałbym również zaznaczyć, że wśród Polaków, zdecydowania większość pozytywnie ocenia Hołownię jako Marszałka. Nawet część pisowców.

Cały zachód, wschód razem z państwami trzeciego świata mają ubaw z tego, że zamiast sejmu mamy małpi gaj.

Podrzucisz w końcu info do tej tezy?
bo tak mówią zasady stosowności, kultury i dobrego wychowania, którego tobie najpewniej brakuje. Powiedz świnko, wychowywałeś się przypadkiem bez ojca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JohnDoe01: nie wierzę, o zasadach w takiej wypowiedzi, toś się zaorał :D

Można mieć stado tłustych, ponurych staruchów używających samych górnolotnych słów bez znaczenia albo to co jest teraz. Dla mnie wybór oczywisty.

Dla ciebie to riposty, a dla każdego innego teksty na