Wpis z mikrobloga

@Desmas: Tak patrząc na ten wykres to pandemia i inflacja nic tragicznego nie zrobiła z cenami, dopiero te gnoje lobbyści i skorumpowani politycy #!$%@? takie Kongo, że się nie pozbieramy xd
@affairz: tez właśnie myślałem ze jestem racjonalny/sprytny. No ale w pewnym momencie bardzo aktywnie szukałem i #!$%@? była taka posucha z sensownym towarem, ze to jest niepojęte... Po obniżeniu stoopek została jedynie walka z czasem żeby w ogóle mieć szanse zobaczyć jakas ciekawa nieruchomość.

Potem co? Rekomendacja KNF, wzrosty stopek - ale jebnie! Wreszcie cos wynegocjuje! (Taki #!$%@?! xD) Jak ktoś ma dobre mieszkanie, to nie będzie dużych negocjacji - nigdy.
@Desmas: Kurła no nie wierzę że to się może utrzymac. To jest kosmiczne #!$%@? cen do góry - nikt nie jest na to gotowy i nie wierzę, że ludzie dalej bedą sie zabijać o klitki.
i ja kminiący wtedy, że w sumie to są takie nawet-nawet kwadraty i stać mnie, ale covid to pewnie w końcu skorecki, nie będę się ładował jak frajer, POCZEKAM ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@affairz: ja zacząłem szukać mieszkania w styczniu 2020. Ale nie odpuściłem licząc na spadki tylko dlatego, że nie byłem pewny czy będę miał zlecenia. I jak zwykle zamiast rozsądku trzeba było wchodzić po same
Kurła no nie wierzę że to się może utrzymac. To jest kosmiczne #!$%@? cen do góry - nikt nie jest na to gotowy i nie wierzę, że ludzie dalej bedą sie zabijać o klitki.


@dbcoop: A jaki mają wybór? Czekać na teoretyczne spadki za 10-20 lat?