Wpis z mikrobloga

Po czym poznać, że to jest ta jedyna, o którą warto walczyć? Czy jest to wtedy, kiedy nagle zaczyna przyspieszać serce na jej widok? Powiem Wam, że miałem tak z pewną dziewczyną z siłowni, która pracowała tam na recepcji. Na początku totalnie nie zwracała na mnie uwagi, ale z czasem jakby zaczęła „głupieć” na mój widok. Dawała WSZELKIE możliwe sygnały zainteresowania. Jedyne co nas łączyło to krótkie small talki, których nigdy nie pociągnąłem dalej, bo byłem zbyt nieśmiały i niedoświadczony. Teraz po latach mega żałuję i jestem w szoku jak takie uczucie może długo trwać. Mija jakoś 5 lat odkąd nasze drogi się rozeszły i powoli dopiero teraz zauważam, że mniej o niej myślę i to uczucie powoli „wygasa”. I wiecie co jest najlepsze w tej historii? Chodzę na dodatkowy kurs języka obcego i jest ze mną w grupie dziewczyna rażąco podobna do tamtej. Mój typ i ideał jeżeli chodzi o wygląd. Mało tego, wreszcie poczułem te same motylki co kilka lat wcześniej. Co z tego skoro mam jakąś je.baną blokadę w głowie i cały się trzęsę na myśl, żeby móc do niej podejść i zagadać. I powiem Wam tak. Tłumaczyłem sobie, że wcześniej byłem młody i nieobyty. Dokładnie nic się nie zmieniło w moim mindsecie od przeszło 5 lat, a mam ich już 26. Zegar biologiczny tyka a świadomość że to Ty masz poderwać laskę przytłacza. Przez #niesmialosc przegrałem życie… Obawiam się, że obudzę się za jakieś 10 lat z jeszcze większą bezradnością niż teraz…

#przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #podrywajzwykopem #podryw #anonimowemirkowyznania #depresja #szaramyszkadlaanonka #plodnajulka
  • 7
@Niepokon4ny Możesz spróbować pomedytować. Ogólnie regularnie poszerzając świadomość większości (o ile nie wszystkich) blokad mentalnych się z czasem pozbędziesz. To jest coś w stylu siłki dla umysłu. Jeśli nie masz jakichś szczególnych przeciwskazań zdrowotnych (schizofrenia np.) to Ci nie zaszkodzi a jest to prawdziwy game changer.

A tak na szybko - po prostu to zrób tj. podejdź i zagadaj. Oczywiście wiem, że łatwo powiedzieć i że jak masz w głowie solidny mur