Wpis z mikrobloga

Powiem tak, kebab u pajdy jest naprawdę dobry! No bez kitu. Mięso + pita jak na kebsa 10/10, a i cenowo nawet spoko. Zamówiłem wczoraj przypadkowo #!$%@? prawie 1kg (chyba 700g miał) ledwo bo ledwo, ale #!$%@? całego.

#krakow
  • 17
  • Odpowiedz
  • 2
@mariuszk3 @wypok_wypok jest jeden minus xD trochę mam stanie teraz, ale jak zjadłem swojego #!$%@? (z frytkami) + dojadlem kebsa po różowej to co się dziwić, ale był taki maśny, że szok ( ͡º ͜ʖ͡º) odkąd jesteśmy w Krk to staramy się testować różne jedzenie i knajpy. Wczoraj padło na pajdę bo już od dawna za mną chodził i serio kozak ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@zielony_goblin na początku też stwierdziłem ze chyba jeden z lepszych. Natomiast przestałem sie stołować u nich po tym gdy z różową, na zmianę, przez pół nocy podgrzewaliśmy deskę w sedesową
  • Odpowiedz
@kozabonzo: ogolnie sporo osob ma taka reakcje jak dowala duzo bardzo ostrego w jakims mieszanym XD (przekonalem sie robiac domowe kebsy z potezna iloscia sambala palacego dwa razy)

No ale nie bronie bo nie znam knajpy
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Kiedys skreslilem knajpe jednego zajebistego turka przez to XD Chlop robil kebab ostry jak z jakiegos dzis modnego czelendza na necie zanim to bylo modne XD Dopiero po latach odkrylem jak zrobilem podobny w domu i skonczylo sie tak samo

Pszepraszam pan turek :(
  • Odpowiedz