Wpis z mikrobloga

@Eternal_Oblivion Przyjmuje jakos z 3-4 lata juz mniej wiecej i na razie nie bylo mowy o odrzuceniu lekow. Przy samej Symli mialem ataki od czasu do czasu - powiedzmy tak z raz, dwa do roku srednio (Poltora roku przerwy na przyklad i pozniej w kilka miesiecy 2, 3 ataki). Od okolo 1,5 roku zaczalem przyjmowac tez Levatiracetam dodatkowo i od tego czasu nie mialem chyba zadnego ataku, co najwyzej gorzej sie poczulem
  • Odpowiedz
@Darek89: Ja mam EEG piękne bez żadnych błędów ale padaczka jest następstwem upadku na głowę, SAH, wywołana została chyba przedawkowaniem tramadolu a drugi raz przesadzaniem z alkoholem. Także zmiany u mnie są na rezonansie i TK. Pozdro. Zoostaję z nadzieją przy tej Symli [75mg] biorę to chyba malutko.
  • Odpowiedz
@Eternal_Oblivion No ja calkowicie zrezygnowalem z alkoholu i musze uwazac tez by sie nie przemeczac, bo hiperwentylacja jest u mnie problemem, czyli zbyt szybkie i gwaltowne oddychanie (Podnoszenie jakichs wiekszych ciezarow na silowni odpada w tym wypadku na przyklad), szczegolnie gdy jestem niewyspany.

Nieduzo bierzesz w takim razie, ja lacznie 350 dziennie i w sumie sam nie wiem czy to duzo, czy malo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdrowka!
  • Odpowiedz