Wpis z mikrobloga

Wczoraj Mirki znów pokazały, że Wykop jak chce to może. A to było tak:
Wykopek wrzucił to znalezisko https://wykop.pl/link/7351837/kierowca-pedofil-na-obozie-dla-dzieci-list-gonczy-za-wojciechem-bednarskim/najnowsze dotyczyło poszukiwanego pdf'a. Został niemal natychmiast zlokalizowany przez Mirasów z tagu #raportzpanstwasrodka . Majtas się wygodnie urządził bratając i imprezując z jednym z patostreamerów w Kambodży, który teraz próbuje sobie przypisać sobie wykrycie , miejsca pobytu ściganego pedofila.
To goowno prawda, to Wykopki odegrały tu główną rolę.
#csiwykop #pedofilia #policja #przestepczosc #wykop #raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
@ptakdodo: oczywiście, przykleiło się g.wno do okrętu i krzyczy płyniemy.
Jeszcze ten Klapek się przykleszczył do tego wszystkiego.
Było by uczciwie powiedzieć u siebie na gniotach że to wyszło z wykopu no ale po co?
Grażynki pod gniotem Gapy przypisują wszystko jemu:)
  • Odpowiedz
@ptakdodo: A tak poza tym Adam Machaj jest znany z wielokrotnego imprezowania i zadawania sie z ludzmi sciganymi za przestepstwa seksualne (pedofilia) wobec nieletnich.

Sam ich zreszta notorycznie zaprasza do Kambodzy.

Co zreszta sam reklamuje i dokumentuje na platformie YouTube. Na kanale "Raport z Akcji."

Teraz zas najglosniej krzyczy "lapac pedofila" gdy sam pomagal sie mu tam "urzadzic".

Co tez jest udokumentowane na materialach wideo.

Podla kreatura.

Jak oni wszyscy zreszta...
  • Odpowiedz
Wykopki odegrały tu główną rolę


@ptakdodo: No ale co, wpiszecie sobie zasługi do CV? Jakiś patus może sobie #!$%@?ć, że jest królową Wielkiej Brytanii. Nie ma to znaczenia za bardzo, pedofil zlokalizowany i podejrzewam zgłoszony a to najważniejsze.
  • Odpowiedz
  • 0
: No ale co, wpiszecie sobie zasługi do CV?


@gryyyn: Tak, do Twojego

pedofil zlokalizowany i podejrzewam zgłoszony a to najważniejsze.

Zgadza się najważniejsze, ale jak by ktoś nie skojarzył, inni nie podchwycili to majciarz byłby niezlokalizowany i nadal by sobie hulał. Nieprawdaż?
I tym jest ten wpis, a Tobie co nie pasuje?
  • Odpowiedz
@ptakdodo: Skąd ta agresja?

I tym jest ten wpis

Połowa wpisu jest o tym, że patus coś tam sobie #!$%@?ł. Więc odpowiadam, że to jest absolutnie bez znaczenia. A ciebie co boli, że od razu odpowiadasz agresywnie jak jakiś patus?
  • Odpowiedz
  • 0
agresywnie


@gryyyn: Ja agresywnie? To może jak Ty rozpocząłeś swój wpis

No ale co, wpiszecie sobie zasługi do CV?

Bardzo pokojowo i bez krzty agresji i jakże kulturalnie. I Ty mnie od patusów wyzywasz?

A ciebie co boli

Ton Twojego wpisu, negujący zaangażowanie Mirasów
  • Odpowiedz
@ptakdodo: Lekko ironicznie, jednak tak: pokojowo, kulturalnie i bez agresji. Ironia nie jest agresją. Zakładanie z góry, że jestem jakimś twoim wrogiem na podstawie urojonego tonu wypowiedzi (ton wypowiedzi to na pewno słyszałeś xD) to już bliżej. Nigdzie nie neguje zaangażowania, sam to wręcz podkreślam wyżej. A patusem ciebie nie nazwałem. Ogarnij się, zastanów dwa razy, przeczytaj ze zrozumieniem. Najlepiej przed napisaniem kolejnego wysrywu zarzucającego mi 10 rzeczy, których nie zrobiłem
  • Odpowiedz
  • 0
Ogarnij się, zastanów dwa razy, przeczytaj ze zrozumieniem.


@gryyyn: Wzajemnie

Lekko ironicznie

Jak dla mnie to sarkastycznie, a sarkazm jak najbardziej jest agresją.

jednak tak: pokojowo, kulturalnie i bez agresji.

Jak najbardziej się różnimy w rozumieniu tych pojęć

Nigdzie nie neguje zaangażowania, sam to wręcz podkreślam wyżej.

Podkreślasz? Kpisz sobie.

(ton wypowiedzi to na pewno słyszałeś xD

I tu pokazałeś swój poziom, masz tu ink i edukuj się
https://www.google.com/search?q=ton+wypowiedzi+pisemnej&oq=ton+wypo&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqBwgBEAAYgAQyBwgAEAAYgAQyBwgBEAAYgAQyBggCEEUYOTIHCAMQABiABDIICAQQABgWGB4yCggFEAAYDxgWGB4yCAgGEAAYFhgeMggIBxAAGBYYHjIICAgQABgWGB4yCAgJEAAYFhge0gEIOTEyOWowajeoAgCwAgA&sourceid=chrome&ie=UTF-8
  • Odpowiedz