Wpis z mikrobloga

Kurde, albo jestem już z wiekiem niekumaty, albo coś kliknąłem źle.
Wystawiłem książkę na #allegro #wosp Aukcja się skończyła, przyszło potwierdzenie na maila o zakończeniu i wpłacie. Wybrana metoda wysyłki to #paczkomaty #inpost
Kazało mi powiązać Inpost z kontem Allegro. Powiązałem. Paczka pojawiła się w Managerze paczek w filtrze "Opłacone", ale po jej zaznaczeniu pojawia się koszt nadania. Po wygenerowaniu paczki mam tylko opcję "opłać", a przecież kupujący już niby zapłacił za przesyłkę... Nie wiem co teraz??
#kiciochpyta
bukimi - Kurde, albo jestem już z wiekiem niekumaty, albo coś kliknąłem źle.
Wystawił...

źródło: paczka

Pobierz
  • 7
@bukimi: @matkaPewnegoMirka https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-paczkomaty-inpost-informacje-dla-sprzedajacych-dyBd14MXRFg
ty płacisz a allegro ci przelewa kasę z przesyłką potem

Ile zapłacisz za przesyłki Allegro Paczkomaty InPost

Za każdą przesyłkę z metodą Allegro Paczkomaty InPost, którą kupujący opłacił z góry poza Allegro Smart!, przewoźnik naliczy Ci opłatę w wysokości 9,99 zł oraz ewentualne opłaty za usługi dodatkowe (cennik poniżej).

Przykład: Klient kupił u Ciebie produkt za 100 złotych i wybrał metodę dostawy Allegro Paczkomaty InPost, której koszt ustawiłeś
@darek-jg: Ale w mailu od Allegro jest, że kupujący zapłacił 8,99 a ja mam zapłacić InPostowi 10,95
I to samo mi potem odda kasę? Czy mam się gdzieś upomnieć? Na saldzie Allegro mam 0 zł.

W tym koszty dostawy 8,99 zł
Dzwoniłem do InPost i mi powiedzieli, że mam opłacić i wysłać, a jak paczka dojdzie to dostanę zwrot kosztów. Tylko ciekawe czy to będzie 8,99 czy 10,95. Będę pisać do Allegro i InPost najwyżej.
Dziwna procedura i zniechęca do udziału w Allegro WOŚP.