Wpis z mikrobloga

@Glock17: mi się zdarzyło, ale tylko dlatego, że miałem sąsiadkę, bezpośrednio sąsiadującą ze mną (mieszkającą dosłownie za ścianą), młodszą o 7 lat, w dodatku świeżo przyjezdną, przez co kompletnie nie znała mojej przeszłości z lat szkolnych i nie wiedziała, jak bardzo naznaczony tym piętnem jestem. I jak wyłaziłem na ogród robić jakieś porządki, to czasem coś gadała z nudów, gdy wychodziła na papierosa, chowając się z fajkami przed rodzicami.

Wspomnienia tych
  • 7
@soyunmago: Jak zobaczyłem twój nick to już wiedziałem że będzie o sąsiadce xD. 16 latka już wali się z gachami, a dla nas do dziś sama rozmowa z płcią przeciwną to coś abstrakcyjnego. Dlatego gdy ktoś mówi farmazony typu ''wszyscy ludzie są równi'' albo ''ktoś coś osiągnął ciężką pracą'' to odbieram to jako nieśmieszny żart.
@Glock17:

Jak zobaczyłem twój nick to już wiedziałem że będzie o sąsiadce xD


Ja z kolei pisząc tę historię zastanawiałem się, czy będziesz ją pamiętał, bo przytaczałem ją bodaj tylko raz, w 2022 roku, i to raczej nie pod jego koniec. Znając już Ciebie z tagu uznałem to mimo wszystko za prawdopodobne i nie zawiodłem się - pamięć doprawdy niezawodna!

Powiem Ci, że ja też mam pewien dar do pamiętania takich
@soyunmago masz rację mam kumpla co ma podobnie do ciebie i pierdo lony wszystko zawsze pamięta. Wszystko że szczegółami gdzie ja nie przywiązuje do tego większej wagi.