Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dacie protipy na TRT? Chce strzelac 100mg 2x w tygodniu co 3.5 dnia, czyli 50mg na dawke.
Jakie igly najlepsze?
Jak robic sobie zastrzyk?
Czy zostsaja po tym siniaki i czy to boli?
Jak kontrolowac czy TRT idzie dobrze?

Pic rel moj testosteron, ogolnie waha sie miedzy 150-300 od 3 lat, chodze po endokrynologach, robilem badania, stwierdzil lekarz ze to wina stresu i ch-- a trt nie chcial mi zapisac bo mam 25 lat mlody jestem i ze bede przsez to bezplodny a to decyzja na cale zycie xD

A JA JUZ MAM MYSLI SAMOBOJCZE, DEPRESJE I CZUJE SIE JAK GOWNO CALE ZYCIE, LECZYLEM SIE U PSYCHIATRY OD 17 ROKU ZYCIA I NIGDY MI ZADEN PSYCHIATRA NIE POWIEDZIAL ZEBYM HORMONY ZBADAL. CO ZA PARSZYWA MEDYCYNA W TYM KRAJU!!

#trt #testosteron #silownia #mikrokoksy #doping #sterydy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dacie protipy na TRT? Chce strzelac 100mg 2x ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jak wolisz przez lekarza to zamów sobie jakiś SARM, najlepiej ostaryna bo jest najłagodniejsza. SARM w uproszczeniu jeszcze bardziej zbije Ci teścia (w Twoim przypadku myślę, że poniżej 100) i wtedy już żaden lekarz nie powinien robić problemów. Potem jak już dostaniesz receptę to SARMa odstawiasz, a receptę odnawiasz.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Najlepiej w ogóle nie wal, zwłaszcza w tym wieku. Ale jak już koniecznie chcesz to wal więcej, egzogenny teść i tak Ci zatrzyma naturalną produkcję. Bez sensu sobie ubić endgonnego teścia i być w dolnej granicy. To tak nie działa, że sobie dodasz do poziomów, które masz. TRT - testosterone replacement therapy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeżeli koniecznie musisz to robić chociaż nie polecam w tym wieku to w moim przypadku igła 26g 23mm w ventral glute - wpisz sobie w google znajdziesz jak się robi taki zastrzyk.
Wstrzykujesz powoli - ja robię na leżąco na boku i zero problemów. Jak robiłem na stojąco to miałem trochę nieprzyjemne uczucie przez 1-2 dni.
100mg 2x w tygodniu (po 50mg) w zupełności wystarczy - to nie jest cykl
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon Weź chłopie z tym radami idź na forum SFD, a ulotką od prolongatum wytrzyj mleko z pod nosa. @mirko_anonim Nic o tobie nie wiadomo poza tym że chodziłeś do konowałów i że masz niski wynik testa. Jak chcesz to się odezwij na priv, polecę Ci kilku obeznanych ludzi żebyś sobie krzywdy nie zrobił.
  • Odpowiedz
@neonGlou a od kiedy okres półtrwania jest okresem dawkowania?

Ciekawe czy wiesz co to jest np MRT czy jaki jest okres półtrwania propa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ulotke to wiadomo debile wymyślili na podstawie danych z dupy które obalili twoi kiledzy z siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz