Wpis z mikrobloga

@rumapark: o matko...

A czy ktokolwiek kojarzy grupę Karczoch i ich Gwiezdne Wojny? Był tam na pewno Han Klops z Solą.

Z dzisiejszym googlem nie ma #!$%@?, żeby to znaleźć.
  • Odpowiedz
@rumapark: od dłuższego czasu staram się znaleźć audio parodię Klanu, w której Maciek był pokemonem, a pani Stanisława przygotowała ruskie pi*dy. To była Huta 99 albo coś w ten deseń. Może jakiś Miras ma to na dysku
  • Odpowiedz
@rumapark: może ktoś w tym wątku będzie znał - od lat szukam kawałków które miałem kiedyś na kasecie. Możliwe że starsze niż Nagły Atak Spawacza. Kawałki to było takie techno? ale z podłożonymi tekstami z polskich filmów, np seksmisji. Na przykład:
- Facet twój wróg,
- nie wstanę
- jezzzzus
- nie wstanę
UM CYK UM CYK
itd. Ktoś to kojarzy?
  • Odpowiedz
  • 1
@rumapark witam państwa. Dzisiejszy dzień przywitał nas kwaśnym deszczem i jebiącym jajkiem wiatrem. Wiatr osiągnął prędkość 300km/h.
  • Odpowiedz
  • 5
O co to. Złota rybka? Młodzieńcze, spełnię twoje trzy życzenia. #!$%@? DO POSEJDONA ZBOCZONA DZIWKO.
  • Odpowiedz
znalazłem to ostatnio na starych płytach, jakie to jest nieśmieszne. aż wstyd ogarnia z czego sie człowiek kiedyś śmiał


@emilio-cosso: To jak przegladanie swoich starych postow na facebooku czy memow typu komixxy.pl xD
  • Odpowiedz
@rumapark: ogólnie każdy tekst z bobka jest czystym zlotem i klasykiem, ale zapadły mi też w pamieci takie jak:

gry pogoda ci nie sprzyja to #!$%@? ojca w ryja
ała mamo pociełaś mi morde!
to ja zabijam na wojnie a ten mały #!$%@? katolik uczy się grać na fortepianie?
  • Odpowiedz