Wpis z mikrobloga

@TEDMAJER: To zależy, ile te baterie już leżą. Ogólnie polecam akumulatorki i ładowarkę i jest na prawdę spoko. W porównaniu do aku w padach od PS4 to jest przepaść na korzyść Xboxa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34: wczoraj odpalilem xboxa series s pierwszy raz z zestawu baterie, i mysle czy starczy mi na granie w sobote i niedziele po kilka godzin, czy isc kupic baterie ale mi sie nie chce xd tak z 20 h by pyklo?
  • Odpowiedz
tak z 20 h by pyklo?


@TEDMAJER: Może nie pyknąć i dla spokoju ducha bym sobie kupił. Ja polecam kupić sobie akumulatorki np. te z Ikei, u mnie się sprawdzają.
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: Kup sobie jakiekolwiek akumulatorki z ładowarką. Ja za 4 energizery z ładowarką dałem jakieś 30 zł na Amazonie. Nie ma opcji że 40h przegrasz na tych z zestawu, bardziej 14.
  • Odpowiedz
4 baterie to jest 6-10zł, kup nie ryzykuj.akumulatorki kup, często na pepperze są lady z ikei, do tego ładowarka i dla 2 padów można śmiało rotować nawet 6 akumulatorkami. ja gram jednym padem przeważnie i na zmianę mam 2 aku w ładowarce, zawsze pad naładowany. ziobro niespodzianek
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: zalesy od gry.
Tak z 16 na forze starczy. Ale dla spokoju ducha bym kupil jakies najtańsze xF dwa zlote wydasz.
Plus browqrki i czipsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: mi z włączonymi wibracjami i wpiętymi słuchawkami na jakieś 90% głośności, wystarczają 2 akumulatorki na ok. 10-12h (nie liczyłem dokładnie, ale gdzieś z 10 dni, a gram po godzinie max). Baterie padają, wkładam drugą parę, a te do ładowarki i za parę dni to samo.
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: najbezpieczniej kupić laddy 1900 za 25 zł prosto z ikei i jak nie chce ci się szukać to tez mają swoją ładowarkę do tego za 29 chyba zł, a jednorazówkami to trzeba uważać, bo słyszę opinię że baterie od Varty nawet alkaliczne potrafią wylewać, a najgorzej jak ktoś kupi omyłkowo jakieś cynkowe te to wylewają jak złe i trzymają marnie.
Sam teraz mam Laddy 2450 w padzie i gram z
  • Odpowiedz