Wpis z mikrobloga

Mam dziwne uczucie przeskakiwania pod żebrami z prawej strony, albo gdzieś pomiędzy nimi? mniej więcej jak na zdjęciu, pojawia się przy określonych ruchach np ukłony prawo lewo, teraz próbując to wybadać rozruszałem się i jest to mniej wyczuwalne, ale wcześniej czułem takie pykanie pod palcami, jakby jakieś ścięgno?
już kiedyś tak miałem, ale nie zwracałem na to uwagi, bo w sumie nic mnie boli, ani żadnych innych objawów
Mam zamiar iść z tym do lekarza, tylko że teraz w sezonie zimowym są duże kolejki
#zdrowie #medycyna #lekarz #mikrokoksy #mirkokoksy
fhgd - Mam dziwne uczucie przeskakiwania pod żebrami z prawej strony, albo gdzieś pom...

źródło: z22975639AMP,Zebra-to-elementy-ukladu-kostnego-czlowieka--ktore

Pobierz
  • 8
@fhgd: ejj tez mam takie dziwne uczucie / ból, ale to z lewej strony. Mam to od lat. Pamiętam jak zagranicą wyrwałem sie nagle w nocy z wielkim bólem, jak by mnie coś #!$%@?ło albo dźgnęło. Rozejrzałem sie dookoła i niczego nie było. Zazwyczaj jak siedzę czute to dziwne uczucie, taki lekki ból - jakbym miał coś w środku.
@fhgd: nie boli mnie, ale po dwóch stronach w podobnym miejscu czuje jakby końcówkę? Żeber i są trochę elastyczne, a może to jednak niżej niż na fotce i koniec czyli ten łuk? Kto to wie.