Wpis z mikrobloga

Ten dzwoniący reprezentował wszystko, co jest esencją mojego wyobrażenia na temat widzów Kanału Zero czyt. Mariuszów z Brighton:
- głos drży z podniecenia i strachu
- ale krzyknąć #!$%@?ć Borka potrafi
- fajną robotę robicie
- hyhy, hehe, yyy
- NI mogłem sie dodzwonić
- słychać walkę z wysłowieniem, IQ under 90 przeszkadza

A końcówka to już jedno wielkie xDDDDDDD

#kanalzero
Finleyek - Ten dzwoniący reprezentował wszystko, co jest esencją mojego wyobrażenia n...
  • 79
@Finleyek: Mariuszki Mariuszkami, ale jak zakolak znajdzie jakiegoś debila, z którego będzie się śmiać (przepraszam, będzie go ORAĆ) to wykopki też mu dupkę ładnie wyliżą i obsypią główną tymi jego gównostanowiskami.
Czekam na jakieś materiały o jego wałach z bukmacherką co robił za czasów Fryzjera, jakoś nikt nie chce ich poruszać, ciekawe czemu...

yourgrandma - @Finleyek: Mariuszki Mariuszkami, ale jak zakolak znajdzie jakiegoś deb...

źródło: 0c7340a493f3c0b72c2641ec38b9657652e8daa3fbfe6e1896e531d31b3724e7

Pobierz
stad moje zdziwienie, ze firma z ofertami pracy dla IT wylozyla gruby hajs na reklame xD


@Programista500plus: ale rocketjobs to właśnie portal nie stricte dla IT. Jest sporo ofert dla takich typowych korpoludków, ale dla tzw. "niebieskich kołnierzyków" też są.
Stricte dla IT to jest justjoin.it, z którego rocketjobs się wywodzi
@Finleyek: Teraz przez resztę dnia będę miał dylemat, że o ile konfiarze mają swoje farmy, to z pewnością istnieją ludzie którzy w rzeczywistości bredzą jak katarynki dokładnie to samo co pod filmikami na YT. Tu się można śmiać, a to jest ładny dowód na jak ci szarlatani potrafią niemal dosłownie psychicznie hodować ludzi i że z narodowego kucostwa niekoniecznie się wyrasta...
Teraz przez resztę dnia będę miał dylemat, że o ile konfiarze mają swoje farmy, to z pewnością istnieją ludzie którzy w rzeczywistości bredzą jak katarynki dokładnie to samo co pod filmikami na YT


@eeehhh: Nie chce ci niszczyć widoku na twoją ulubioną partię jakakolwiek by ona nie była, ale każda ma rzeszę takich ludzi/fanów czy też fanatyków.