Wpis z mikrobloga

chciałby sobie spokojnie człowiek kupić akcj czy etfy, a tu obecnie wszystko na ATH, w portfelu wszystko na zielono a i tak humor popsuty bo kupić więcej nie wypada po tych cenach

#gielda
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
A ja tam sobie właśnie zbudowałem portfel z etf, jak poszperasz nie wszystko jest na ath a w ladnym trendzie wzrostowym
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@WaveCreator: no tak, zaznaczyłem to że często są lekkie korekty kiedy jest powiedzmy troche lepszy timing na kupno, bo wodnyszajbus powiedział że od 10 lat jest ATH
  • Odpowiedz
@Akke: pytanie czy dasz radę wyczuć ten timing i kupno na korekcie - dużo lepiej jest kupować częściej ale za mniej
  • Odpowiedz
@Spyrka

A ja tam sobie właśnie zbudowałem portfel z etf, jak poszperasz nie wszystko jest na ath a w ladnym trendzie wzrostowym


Co tam ciekawego wrzuciłeś?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@WodnySzajbus: no cóż, ty mnie właśnie troche też, bo dokładnie o tych korektach i bessach mówie, że dużo lepiej na duchu mi kiedy wtedy kupuje, bo kupuje coś co wiem ze i tak urośnie, bo tak jak mówisz, kierunek jest jeden, a akurat jest na przecenie
  • Odpowiedz
@Akke: więcej stracisz czekając na korektę niż zyskasz kupujac tańsze akcje. Poza tym jak chcesz tak grać to licz zysk na odbiciu od połowy declinu, a nie od dołka, bo nie ma #!$%@? ze kupisz idealnie na dnie
  • Odpowiedz