Wpis z mikrobloga

Macie partie dla mężczyzn. Chłop jawnie nawołuje do wysyłania was na mięso armatnie. Powodzenia :)

@NielegalneKretowisko: Przekonałeś mnie, w takim razie zagłosuję na lewicową koalicję, to jest prawdziwa partia dla mężczyzn, oni na pewno nikogo nie wyślą na mięso armatnie.
  • Odpowiedz
Przekonałeś mnie, w takim razie zagłosuję na lewicową koalicję, to jest prawdziwa partia dla mężczyzn, oni na pewno nikogo nie wyślą na mięso armatnie.


@ibilon: Lewaki też chcą wysyłać. Jak myślisz, że jestem po jakiejś stronie, to się mylisz. Walka o życie, to nie polityka.
  • Odpowiedz
  • 23
@NielegalneKretowisko konfederacja to jest partia dla ludzi lubiących robić kurtyzanę z logiki, żyjący we własnej bańce informacyjnej, opierając swoją wiedzę na tym, co usłyszą od bosaka czy brauna. Gorzej niż emeryci oglądający TVP.
  • Odpowiedz
Lewaki też chcą wysyłać.

jedni i drudzy chcą wysłać


@NielegalneKretowisko @ibilon @Alcoholic_Desacrator

Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że skrajności są złe. Głosowanie na oszołomów z jednej albo z drugiej strony, to proszenie się o kłopoty.

Jeśli jakaś grupa polityczna nie ma oporów przed zmuszaniem innej grupy społecznej do robienia tego co oni chcą, to jaka gwarancja, że zaraz nie spotka to was? Przykłady:
- "Każą Julkom rodzic zdeformowane płody? Hehe, dobrze, mnie
  • Odpowiedz
@NielegalneKretowisko: boziuuuuu, jakie #!$%@?, kto głosuje na te ameby -_- Wytrzymałem 6 minut i już nie mogę. Ilość chłopskorozumizmu poza skalą, nie mówiąc już o zwykłym pieprzeniu głupot w co drugim zdaniu.
  • Odpowiedz