Wpis z mikrobloga

Mirki z #szczecin Czy jest jakieś miejsce albo spotkania/wydarzenia gdzie można poznać nowych ludzi? Niekoniecznie chodzi mi o poznanie drugiej połówki chociaż pewnie też jest to możliwe. Przeprowadziłem się po kilku latach nieobecności tutaj i najzwyczajniej w świecie nie mam znajomych bo dawne znajomości się pokończyły. Celuje w okolice 30 lat jeśli chodzi o znajomych. Gdyby aura pozwalała to pewnie poszedłbym na rower ale póki co nie ma na to warunków. #kiciochpyta
  • 8
@jazdaniebieski2023: Jasne Błonia i kawa z roweru Bike Cafe, zawsze się przyplącze coś zgrabnego z pieskiem, zazwyczaj już w kolejce, byle ryjec otworzyć i można uderzać w romans. No i oczywiście Hormon. Ja sie jeszcze zapisalem do grupy "szukam gierki" na fejsbuniu, bo moje Predatorki az przebieraja koreczkami w zniecierpliwieniu, ale auto mam niesprawne jeszcze, a nie chce mi sie dygac z Polic 107. Joł
@Wiskoler_double: koledze zdaje sie niekoniecznie chodzilo o laski, tylko ogólnie o ludzi też, ale generalnie z powrotem do sportu wzrasta mocno jakosc zycia, a przy tym i rówmież pewnosc siebie. Znaczy się jak umiesz grać :)

A zawsze moze sie zapisac na jakies "szukam gierki, siatkówka, małe dziewczynki" nie wiem, zależy czego chlop szuka, nie oceniam, sam jestem dość specyficzny :)
@jazdaniebieski2023 jeśli po prostu chcesz poznać ludzi, a lubisz siatkówkę to dołącz na FB do grupy siatkówka w Szczecinie, tam się ogłaszają ludzie, którzy poszukują kogoś do wspólnego grania, przeważnie są to grupy mieszane