Wpis z mikrobloga

#przegryw #dayz #wspomnienia #gry #rozowepaski #niebieskiepaski 2-3 lata temu grałem w Dayz, taka grę survival w świecie zombi. Na jednej grupce na fb znalazłem ludzi do wspólnej gry i mieliśmy swój kanał discord. Pograliśmy wspólnie kilka miesięcy, była spoko atmosfera i w ogóle. Nagle pewnego dnia widzę, że od tak z dupy mnie zablokowali. Postanowiłem się zemścić.

W świecie gry mieliśmy zbudowaną super bazę. Masa rzadkich broni, przedmiotow itp. Oni chyba zapomnieli, że ostatni raz wylogowałem się wewnątrz bazy. Wszedłem w nocy na serwer i od środka zniszczyłem im całą bazę. Rozpaliłem ogniska, najlepsze bronie spaliłem, a resztę rzeczy porozrzucalem na podłogę, a po restarcie serwera co kilka godzin one znikają. Od tak od środka #!$%@?łem im całą bazę, a w murze który ogradzał bazę porobiłem dziury żeby ewentualnie inni gracze mogli wejść i ukraść co chcą. Ze mną się nie zadziera. Chciałbym zobaczyć ich miny, gdy weszli na serwer i to zobaczyli. Ten serwer, na którym to było to Intenz.
  • 4
  • Odpowiedz